свято Благовіщення

Обсуждения истории Библии, исследований, связанных с историей Библии, все, что с этим связано.

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср апр 27, 2011 11:34 am

Ви знову намагаєтеся піти від відповіді і наводьте тільки свої домисли про хрещення. Я не маю наміру тут це обговорювати, мій головний аргумент - вчення про хрещення в Біблії немає. Навіть засновник протестантизму Лютер і його послідовники хрестять немовлят до цих пір. Баптисти втратили сенс Таїнства хрещення і замінили таїнство людським вченням. Але ви й до баптистів не належите, чи не так? Тож ваша упевненість ще більше відійшла від істини.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а): Спочатку давайте признаємо той факт, що в Писанні немає вчення про покладання рук. Мартін Лютер не був рукопокладений і не міг бути, бо його вчення видумав він сам і до його нового вчення не йшло старе католицьке рукопокладення.

Православний Патріарх теж був відлучений від Католицької Церкви і названий еретиком.І його рукоположеніє було аноліруване.

Цього не могло бути. В історії є, мабуть, тільки один випадок "анулирования" рукоположення. У цьому випадку збиралися всі єпископи і зрізали подушечки пальців у священника, щоб скасувати його рукопокладення.
serega2705 писал(а): Ви мабудь непрочитали"Сокрытое принадлежит Господу Богу нашему, а открытое - нам и сынам нашим до века, чтобы мы исполняли все слова закона сего" (Втор 29:29).

Старий заповіт не приймається, шануйте мій час, будь ласка.
serega2705 писал(а): Тільки Бог знає хто буде спасенний. Хтось каже що це свята людина інші що зовсім і несвята. Бог дивиться на людину не так як ми грішні люди.

Скажіть мені, як на вашу думку, Божа Матір та Микола Чудотворець спасенні чи вони в Аду? На вашу думку.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Що стосується вісті апостолів, то звірялись с Писанням лише пророцтва про Христа, бо Нового Заповіту взагалі не було: [Деян.17:3] «открывая и доказывая им, что Христу надлежало пострадать и воскреснуть из мертвых и что Сей Христос есть Иисус, Которого я проповедую вам». Що стосується вчень про хрещення, рукопокладення, суд, а також – свята та багато чого іншого, Павло не міг проповідати, опираючись на Писання.

Як звірялися вісті апостола про Христа. Так і нам потрібно звіряти з Писанням.
Ис.8:20»Обращайтесь к закону и откровению. Если они не говорят,как єто слово,то нет в них света»

Знову старий заповіт, не приймається. Якщо керуватись старим заповітом, то Христа розіп’яли правильно, бо він порушав суботу і робив себе рівним Богу.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Я не знаю, що ви маєте на увазі під святкуванням Благовіщення, а як православний, я мабуть, ближче до розуміння. Свято – це святкове Богослужіння, Літургія, у якій йде мова у наведеному мною тексті [Деян.2:46]. Цей тест доводить, що Літургія у апостольській Церкві була кожен день. Ветхозавітна церква святкувала лише обрані дні. Ми робимо так, як заповідано апостолами.

Для того щоб кожний день приходити в Церкву апостоли не назначали свята на кожний день.
Ви помиляєтесь. Читайте уважно: [1 Кор.5:7-8] «ибо Пасха наша, Христос, заклан за нас. Посему станем праздновать не со старою закваскою, не с закваскою порока и лукавства, но с опресноками чистоты и истины». Літургія – це і є свято, навколо якого іде усе життя Церкви з апостольських часів. Ви же тягнете назад до ветхого заповіту, нехтуючи кров’ю Христа.
serega2705 писал(а): Ісус не установлював щось нове. Він нагадав старе забуте.

Ось, ось воно – найголовніше, що я бажав почути. Це –прийом сатани, який хоче всім довести, що Ісус дійсно даремно помер і воскрес. Щоб навчити, вмирати не треба було. Однією ось цієї своєю фразою ви самі собі вирок винесли. Ви не християнин, а законник, один з тих, кому закон важливіше Законодавця - з тих, хто розіп’яв Христа. Більше нема чого казати.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Якраз про це свято Новий Заповіт не мовчить: [Лк.1:48] «отныне будут ублажать Меня все роды».

І я важаю Діву Марію блаженною.Але не обожнюю її.
Рим.1:25»Вони Божу правду замінили на неправду,і честь віддавали і служили створінню більше,як Творцеві,що благословенний навіки,амінь.
Я з роду того що служить Творцеві неба і землі а не створінню.
Бажаю і вам так робити хай благословить вас Господь.
Якби ви служили так, як Христос, то не казали би так високомірно. Сам Господь показал приклад, як потрібно служити "творінню": [Ин.13:14] "Итак, если Я, Господь и Учитель, умыл ноги вам, то и вы должны умывать ноги друг другу".
Ви служите своєму розуму – гордині. Ніяк ви Діву Марію не вшановуєте, але і прямо сказати, що це так – боїтесь. Краще скажіть тай годі. Ви вже гірше сказали:
serega2705 писал(а): Ісус не установлював щось нове. Він нагадав старе забуте.

А Біблія вчить протилежному. Христос [Еф.2:15] «упразднив … закон заповедей учением». Це – нове, ніякого вчення до Христа не було.
Також і щодо вшанування святих, якого не було і не могло бути до Нового Заповіту. [Ин.17:22] «И славу, которую Ты дал Мне, Я дал им: да будут едино, как Мы едино». Як ви прославляєте святих? Ніяк.
Я бачу, що ви дуже далекі від суті християнства. Ні на одне запитання ви не змогли відповісти, та й не зможете, тому що суті не розумієте. Якщо Христос прийшов лише нагадати старе, більше говорити не про що. (взагалі-то, "нагадать старе" було завдання Іоанна Хрестителя, тому він і названий самим великим пророком).
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Ср апр 27, 2011 2:21 pm

Orthodox писал(а):Я не маю наміру тут це обговорювати, мій головний аргумент - вчення про хрещення в Біблії немає

Шкода вас.Та хоть би слова Христа взяли за основу. Мат.28:19-20»Тож ідіть,і навчить всі народи,христячи їх в Імя Отця,і Сина,і Святого Духа,навчаючи їх зберігати все те,що Я вам заповів»
Orthodox писал(а):Цього не могло бути. В історії є, мабуть, тільки один випадок "анулирования" рукоположення. У цьому випадку збиралися всі єпископи і зрізали подушечки пальців у священника, щоб скасувати його рукопокладення.

Якщо Церква визнає священнослужителя еретіком чи може він далі рукопологать?
Orthodox писал(а):Скажіть мені, як на вашу думку, Божа Матір та Микола Чудотворець спасенні чи вони в Аду? На вашу думку

Передчасно судить я когось не буду.Буде суд Божий.Це вирішує Бог.Кожну справу Бог приведе на суд.Шкода що для вас і вчення про суд не має в Писанні.
Orthodox писал(а):Знову старий заповіт, не приймається. Якщо керуватись старим заповітом, то Христа розіп’яли правильно, бо він порушав суботу і робив себе рівним Богу

Читайте уважно Старий Заповіт Ізраїльтани теж порушували субботу!!!!!
«И весь Израиль не обрезывает ли младенца в субботу, если в нее случится восьмой день? Также не соблюдают ли они великого поста, положенного по закону (Лев. XXIII, 27), хотя бы он случился в субботу? А священники и левиты не оскверняют ли субботы делами в скинии, и (однако же) они неповинны? Но если даже скот упадет в яму в субботу, то вытащивший его — невиновен, а прошедший мимо — подвергается осуждению. Что же, а весь Израиль не обходил ли, нося ковчег Божий, вокруг иерихонских стен в течение семи дней, в числе которых, несомненно, была и суббота?»
Точное изложение православной веры Книга 4 Глава 23
Ісус не порушував суботу і не міг.
А ви робите Ісуса порушником суботи як і ті що його розіпяли.
Orthodox писал(а):робив себе рівним Богу

Іс.9:6 Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.Священне Писання про це повідомляло людей тільки вони вірили більше преданію.
Я бачу що Старий Заповіт вам зовсім непотрібний.По вашому він детоводитель ко Христу.
Orthodox писал(а):Ось, ось воно – найголовніше, що я бажав почути. Це –прийом сатани, який хоче всім довести, що Ісус дійсно даремно помер і воскрес. Щоб навчити, вмирати не треба було. Однією ось цієї своєю фразою ви самі собі вирок винесли. Ви не християнин, а законник, один з тих, кому закон важливіше Законодавця - з тих, хто розіп’яв Христа. Більше нема чого казати.

Шановний ви писали:
Orthodox писал(а):Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили. Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина).

Я вам показав те, що ви могли би зробити, але не зробили. Вих.23:4-5, Прит.25:21
було написане в Старому Заповіті.Але для вас Писання Старого Заповіт я бачу Скасоване.
Про це люди повинні були знати. А ви мене робите мене учнем сатани.
Ви не дали відповідь як ви пізнаєте гріх завдяки Закону Божому чи чомусь іншому?
Господніх благословінь.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср апр 27, 2011 4:08 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Я не маю наміру тут це обговорювати, мій головний аргумент - вчення про хрещення в Біблії немає

Шкода вас.Та хоть би слова Христа взяли за основу. Мат.28:19-20» Тож ідіть, і навчить всі народи, христячи їх в Імя Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів»

Чому ви берете тільки одну цитату? Христос казав і про те, щоб не заважали дітям приходити до нього. Ви, мабуть, хрещений, але не навчений. Тому і якщо йти за вашою логікою, ваше хрещення недійсне.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Цього не могло бути. В історії є, мабуть, тільки один випадок "анулирования" рукоположення. У цьому випадку збиралися всі єпископи і зрізали подушечки пальців у священника, щоб скасувати його рукопокладення.

Якщо Церква визнає священнослужителя еретіком чи може він далі рукопологать?

Католики вчать, що так. Православні – ні. Як я казав, Біблія не дає відповідь на це питання, хоча вчення було, якщо Павло посилався на нього у своєму посланні.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Скажіть мені, як на вашу думку, Божа Матір та Микола Чудотворець спасенні чи вони в Аду? На вашу думку

Передчасно судить я когось не буду. Буде суд Божий. Це вирішує Бог. Кожну справу Бог приведе на суд. Шкода що для вас і вчення про суд не має в Писанні.

Ви кажете брехню, бо ви поділяєте доктрини адвентистів сьомого дня, які вже єретичку Уайт поставили на один рівень з Біблією. Крім того, я так і думав, що ви почнете викручуватись і спитав про вашу власну думку. Отже, з ваших слів виходить, що ви допускаєте те, що всемогутній Христос, котрий дав заповідь шанувати матір грішним людям та воскресив друга Лазаря, міг допустити загибель в Аду власної матері?
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Знову старий заповіт, не приймається. Якщо керуватись старим заповітом, то Христа розіп’яли правильно, бо він порушав суботу і робив себе рівним Богу

Ісус не порушував суботу і не міг. А ви робите Ісуса порушником суботи як і ті що його розіпяли.

Читаємо: [Ин.5:18] «И еще более искали убить Его Иудеи за то, что Он не только нарушал субботу, но и Отцем Своим называл Бога, делая Себя равным Богу». Тут прямий текст. Крити нічим.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Ось, ось воно – найголовніше, що я бажав почути. Це –прийом сатани, який хоче всім довести, що Ісус дійсно даремно помер і воскрес. Щоб навчити, вмирати не треба було. Однією ось цієї своєю фразою ви самі собі вирок винесли. Ви не християнин, а законник, один з тих, кому закон важливіше Законодавця - з тих, хто розіп’яв Христа. Більше нема чого казати.

Шановний ви писали:
Orthodox писал(а):Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили. Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина).

Я вам показав те, що ви могли би зробити, але не зробили. Вих.23:4-5, Прит.25:21
було написане в Старому Заповіті.Але для вас Писання Старого Заповіт я бачу Скасоване.
Про це люди повинні були знати. А ви мене робите мене учнем сатани.
Ви не дали відповідь як ви пізнаєте гріх завдяки Закону Божому чи чомусь іншому?
Господніх благословінь.

Вам вже не вивернуться. Ви досить чітко визначились, ви не є християнин, скоріше «вовк у овечій шкурі» - м’яко, посилаючись на Біблію, тягнете до старого заповіту. Ось сам і поміркуйте, «яким ви духу» та чий ви учень. У ті часи, коли Церква була ще єдиною, вас би лише за сумніви у святості Божої Матері відлучили від Церкви, я вже не кажу – за те, що ви заявили, мов Христос нічому новому не навчив.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Чт апр 28, 2011 10:51 am

Orthodox писал(а):Чому ви берете тільки одну цитату?

Я вам показував і інші цитати про хрещення.Ви непринімаєте це.Ваш авторітет о.Церкви а не Слово Боже
Orthodox писал(а):Читаємо: [Ин.5:18] «И еще более искали убить Его Иудеи за то, что Он не только нарушал субботу, но и Отцем Своим называл Бога, делая Себя равным Богу». Тут прямий текст. Крити нічим.

Ви так і хочите побачити Ісуса нарушником закону.Я вам показав що і євреї нарушали суботу але були невинні.Ви згідні зі словами фарисеїв що Ісус був нарушником Закону Божого?
Хоть сам Ісус казав: Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.
Orthodox писал(а):У ті часи, коли Церква була ще єдиною, вас би лише за сумніви у святості Божої Матері відлучили від Церкви, я вже не кажу – за те, що ви заявили, мов Христос нічому новому не навчив.

У ті часи, коли Церква була ще єдиною
Центром проповіді був Христос а не Божа Матір

Шановний мова йшла про
Orthodox писал(а):Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили. Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина).

А ви видернули із тексту
Orthodox писал(а):Ісус не установлював щось нове.Він нагадав старе забуте.

-це стосуваловя притчі про Самарянина
Я мав на увазі про те що що ви робите, але і те, що ви могли би зробити люди знали про це бо було написано в Писанні.
«Коли стрінеш вола свого ворога або осла його,що заблудив,то конче повернеш його йому.Коли побачиш осла свого ворога,що лежить під тягарем своїм, то не загаєшся помогти йому,-конче поможеш разом із ним»Вих.23:4-5 та »Якщо голодує твій ворог-нагодуй його хлібом,а як спрагнений він-водою напій ти його»Прит.25:21
Ви перекручуєте мої слова або незрозуміли.
І не кажить мені що я викручуюсь.
Orthodox писал(а):скоріше «вовк у овечій шкурі» - м’яко, посилаючись на Біблію, тягнете до старого заповіту.

Я не тяну в Старий заповіт я тільки хочу щоб люди вивчали Писання Старого Заповіту.А ви робите Писання Старого Завіту детоводителем до Христа.
Людина повинна повністю вивчати Писання і не відкидати Старий Завіт як це робите ви.
Ви вже який раз невідповідаете Як ви пізнаєте гріх завдяки Закону Божому чи чомусь іншому?
Хай благословить вас Господь.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Чт апр 28, 2011 1:40 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Чому ви берете тільки одну цитату?

Я вам показував і інші цитати про хрещення.Ви непринімаєте це.Ваш авторітет о.Церкви а не Слово Боже

Звісно, що авторитет Церкви – тіла Христова, у якій перебуває Дух Істини, для мене більше, ніж плотське розуміння Біблії різних сектантів. Нехай вони самі між собою сперечаються і доводять, хто правий, а Церква робить так, як заповідано Христом та апостолами. Бо немає різниці в тім, як хрестять у різних сектах, хоч дорослих, хоч дітей, бо нема в сектах благодаті Божої.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Читаємо: [Ин.5:18] «И еще более искали убить Его Иудеи за то, что Он не только нарушал субботу, но и Отцем Своим называл Бога, делая Себя равным Богу». Тут прямий текст. Крити нічим.

Ви так і хочите побачити Ісуса нарушником закону.Я вам показав що і євреї нарушали суботу але були невинні.Ви згідні зі словами фарисеїв що Ісус був нарушником Закону Божого?
Хоть сам Ісус казав: Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.

Не приймається. В законі чи у пророків нічого не було ані про хрещення, ані про інші догмати Християнства. І річ не в тому, що мені хочеться, а що ні. Я вам привів прямий текст того, що Христос порушив стару заповідь по букві, встановлюючи нове вчення по Духу. Іудеї не зрозуміли цього і тягнули до зрозумілої їм суботи, як і ви робите.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):У ті часи, коли Церква була ще єдиною, вас би лише за сумніви у святості Божої Матері відлучили від Церкви, я вже не кажу – за те, що ви заявили, мов Христос нічому новому не навчив.

У ті часи, коли Церква була ще єдиною Центром проповіді був Христос а не Божа Матір Шановний мова йшла про
Orthodox писал(а):Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили. Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина).

А ви видернули із тексту
Orthodox писал(а):Ісус не установлював щось нове.Він нагадав старе забуте.

-це стосуваловя притчі про Самарянина
Я мав на увазі про те що що ви робите, але і те, що ви могли би зробити люди знали про це бо було написано в Писанні.
«Коли стрінеш вола свого ворога або осла його,що заблудив,то конче повернеш його йому.Коли побачиш осла свого ворога,що лежить під тягарем своїм, то не загаєшся помогти йому,-конче поможеш разом із ним»Вих.23:4-5 та »Якщо голодує твій ворог-нагодуй його хлібом,а як спрагнений він-водою напій ти його»Прит.25:21
Ви перекручуєте мої слова або незрозуміли.
І не кажить мені що я викручуюсь.

А що ви робите? Почнемо з самого початку. Ви сказали, що гріх – це порушення ветхозавітного закону. Я вам сказав, що так, але не тільки, що гріх – це і не робити добро, і робити те, що не по вірі. А ви стали сперечатись і дошли до того, що Христос нічого нового не приніс. У вас, мабуть, роздвоєння? Навіть у цей раз ви спочатку доводите, що Христос прийшов виконати закон (на прикладі ветхозавітної суботи, хоча навіть дитині зрозуміло, що це не так), а зараз включаєте задній хід. Так машина не поїде (або поїде до психлікарні).
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):скоріше «вовк у овечій шкурі» - м’яко, посилаючись на Біблію, тягнете до старого заповіту.

Я не тяну в Старий заповіт я тільки хочу щоб люди вивчали Писання Старого Заповіту.А ви робите Писання Старого Завіту детоводителем до Христа.
Людина повинна повністю вивчати Писання і не відкидати Старий Завіт як це робите ви.
Ви вже який раз невідповідаете Як ви пізнаєте гріх завдяки Закону Божому чи чомусь іншому?
Хай благословить вас Господь.

Ви краще признайте, що неправі, та й годі. Бо ви самі собі затягнули вже мотузку далі нікуди. Навіщо вам потрібен старий заповіт, якщо є Новий? Викрутіть лампочки у себе вдома та запалюйте свічі, вимкніть комп’ютер та рахуйте на пальцях, ходіть пішки і взагалі покладіть Біблію, бо станки для печаті з’явились лише у 16 сторіччі а до того Біблія коштувала стільки, скільки воїн Римської імперії заробляв усе життя. Проповідь відбувалась лише прикладом та словом і лише богослови вивчали старий заповіт, бо для рятування він непотрібен.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Чт апр 28, 2011 3:41 pm

Orthodox писал(а):Навіщо вам потрібен старий заповіт, якщо є Новий?

Оце то да.Ви вже далеко зайшли.
Апостол Павно писав що воно корисне для навчання,виховання,докору.
Вам я бачу непотрібно вчитися.
Orthodox писал(а):Не приймається. В законі чи у пророків нічого не було ані про хрещення, ані про інші догмати Християнства. І річ не в тому, що мені хочеться, а що ні. Я вам привів прямий текст того, що Христос порушив стару заповідь по букві, встановлюючи нове вчення по Духу. Іудеї не зрозуміли цього і тягнули до зрозумілої їм суботи, як і ви робите.

Іудеї не розуміли Христа бо вони обтяжували суботу своїм преданіем.
Прошу вас не робіть Христа порушником Закону.
Я вам писав що ізраїльтяни теж порушували суботу.
Ісус тільки віділив її від уз якіми книжникі і фарисеї окутали суботній спокій і відкрив людям її істенне значення і внутріній духовний смисл»Субота для человека,а не человек для суботи»
Що стосується : [Ин.5:18].для фарисеїв Ісус був порушником суботи бо Він невиконував її по преданію їхньому.
Orthodox писал(а):А що ви робите? Почнемо з самого початку. Ви сказали, що гріх – це порушення ветхозавітного закону. Я вам сказав, що так, але не тільки, що гріх – це і не робити добро, і робити те, що не по вірі. А ви стали сперечатись і дошли до того, що Христос нічого нового не приніс. У вас, мабуть, роздвоєння? Навіть у цей раз ви спочатку доводите, що Христос прийшов виконати закон (на прикладі ветхозавітної суботи, хоча навіть дитині зрозуміло, що це не так), а зараз включаєте задній хід. Так машина не поїде (або поїде до психлікарні).

Ви мене називаете сектантом хоть самі видоргуете те що я написав і придаєте іншого смисла .Я вже вам пояснював ще раз пояснити?
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Чт апр 28, 2011 4:10 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Навіщо вам потрібен старий заповіт, якщо є Новий?

Оце то да.Ви вже далеко зайшли.
Апостол Павно писав що воно корисне для навчання,виховання,докору.
Вам я бачу непотрібно вчитися.

Далеко? Друже, ви знову використовуєте сектантський підхід. Кому це писав апостол Павло? На хвилиночку! Архієпископу Тимофію! Коли писав? Коли Церква тільки почала своє існування, і крім Писання взагалі нічого не було. А чому ви зараз тягнете нас до старого заповіту, хоча сам не читав ані матеріалів Соборів, ані хоча б святих вчителів Церкви – Василя Великого, Григорія Богослова, Іоанна Златоуста. Чому так? 2000 років історії Церкви ви викреслюєте і тягнете до старого заповіту. Чому?
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Не приймається. В законі чи у пророків нічого не було ані про хрещення, ані про інші догмати Християнства. І річ не в тому, що мені хочеться, а що ні. Я вам привів прямий текст того, що Христос порушив стару заповідь по букві, встановлюючи нове вчення по Духу. Іудеї не зрозуміли цього і тягнули до зрозумілої їм суботи, як і ви робите.

Іудеї не розуміли Христа бо вони обтяжували суботу своїм преданіем.
Прошу вас не робіть Христа порушником Закону.
Я вам писав що ізраїльтяни теж порушували суботу.
Ісус тільки віділив її від уз якіми книжникі і фарисеї окутали суботній спокій і відкрив людям її істенне значення і внутріній духовний смисл»Субота для человека,а не человек для суботи»
Що стосується : [Ин.5:18].для фарисеїв Ісус був порушником суботи бо Він невиконував її по преданію їхньому.

Кажете, не порушував? Сам Христос не сперечався із іудеями, коли вони вказували на порушення суботи. Візьміть приклад, коли Ісус повелів узяти ліжко у суботу і понести його. Іудеї справедливо казали, що носити у суботу нічого не дозволяється: [Ин.5:10] «Посему Иудеи говорили исцеленному: сегодня суббота; не должно тебе брать постели». За те, що чоловік збирав дрова у суботу, його побили камінням. Хіба Христос став розтлумачувати, що це не так? Ні. Припиніть викручуватись! Є пряма цитата, що Христа хотіли вбити за порушення суботи, є порушення букви закону по смислу. Є прецедент як робив з порушниками цієї заповіді Мойсей (при чому тут іудейське Передання?). Годі. Не робить себе настільки впертим у своєму безглузді, як це роблять адвентисти. Вони це роблять, щоб десятину збирати та кар’єру робити, а вам воно до чого, щоб сміялись над вами задарма?
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):А що ви робите? Почнемо з самого початку. Ви сказали, що гріх – це порушення ветхозавітного закону. Я вам сказав, що так, але не тільки, що гріх – це і не робити добро, і робити те, що не по вірі. А ви стали сперечатись і дошли до того, що Христос нічого нового не приніс. У вас, мабуть, роздвоєння? Навіть у цей раз ви спочатку доводите, що Христос прийшов виконати закон (на прикладі ветхозавітної суботи, хоча навіть дитині зрозуміло, що це не так), а зараз включаєте задній хід. Так машина не поїде (або поїде до психлікарні).

Ви мене називаете сектантом хоть самі видоргуете те що я написав і придаєте іншого смисла .Я вже вам пояснював ще раз пояснити?

Та ви собі поясніть головне – хто ви є? Ви копирсаєтесь у незначних питаннях – святах, суботі, старому заповіті – і не відповідаєте на головне: який дух вас нудить засуджувати Церкву і святих? Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Пт апр 29, 2011 9:51 am

Orthodox писал(а):Далеко? Друже, ви знову використовуєте сектантський підхід. Кому це писав апостол Павло? На хвилиночку! Архієпископу Тимофію! Коли писав? Коли Церква тільки почала своє існування, і крім Писання взагалі нічого не було. А чому ви зараз тягнете нас до старого заповіту, хоча сам не читав ані матеріалів Соборів, ані хоча б святих вчителів Церкви – Василя Великого, Григорія Богослова, Іоанна Златоуста. Чому так? 2000 років історії Церкви ви викреслюєте і тягнете до старого заповіту. Чому?

Не путайте Завіт Та Писання Старого Завіту це різне.Ви не визнаєте Писання Старого Заповіт.І не викручуйтеся.
Да і ще поповоду видьоргування цитат із Писання сектанськім способов.
1.[Кол.2:16] Ви витягнули цей текс із Писання якій зовсім неможе казати про свято Благовіщення.Ви напевно перший придумали таку трактовку.Хто його знає можливо і ваше вчення стане преданієм.
2 Якраз про це свято Новий Заповіт не мовчить: [Лк.1:48] Так само витягнули з Писання щоб підлаштувати ваше вчення про свято.
3 Свята на кожний день заповів Сам Христос: [Мф.28:20] Також Писання підлаштовуєте під встановлення свят на кожний день.
Схаменіться не підлаштовуйте Писання під свої доктрини!!!!!!!
Orthodox писал(а):Кажете, не порушував? Сам Христос не сперечався із іудеями, коли вони вказували на порушення суботи. Візьміть приклад, коли Ісус повелів узяти ліжко у суботу і понести його. Іудеї справедливо казали, що носити у суботу нічого не дозволяється: [Ин.5:10] «Посему Иудеи говорили исцеленному: сегодня суббота; не должно тебе брать постели». За те, що чоловік збирав дрова у суботу, його побили камінням. Хіба Христос став розтлумачувати, що це не так? Ні. Припиніть викручуватись! Є пряма цитата, що Христа хотіли вбити за порушення суботи, є порушення букви закону по смислу. Є прецедент як робив з порушниками цієї заповіді Мойсей (при чому тут іудейське Передання?). Годі. Не робить себе настільки впертим у своєму безглузді, як це роблять адвентисти. Вони це роблять, щоб десятину збирати та кар’єру робити, а вам воно до чого, щоб сміялись над вами задарма?

Шановний я бачу ви також би осуджували Ісуса якщо жили б в той час і робили б із нього безаконика як це робили іудеї.Мені шкода вас
Я б вам показав тексти із Старого Заповіти по поводу носити нош в суботу.Та ви невізмете до увагі Писання Старого Заповіту.
Orthodox писал(а):Та ви собі поясніть головне – хто ви є? Ви копирсаєтесь у незначних питаннях – святах, суботі, старому заповіті – і не відповідаєте на головне: який дух вас нудить засуджувати Церкву і святих? Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?

Я вивчаю Писання повністю і невідкидаю Слово Боже як щось застаріле і непотрібне.




Шановний Orthodox
Коли я не правильно зрозумів вашу відповідь по поводу патріарха я вибачився.
Вам я бачу важко визнати те що ви видьорнули із моєї відповіді Ісус не установлював щось нове.Він нагадав старе забуте. Яке стосувалося відповіді на запитання:
Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина).Для людей Старого Завіту це не було новшенством.Наприклад Вих.23:4-5, Прит.25:21 Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили було записано і в Писанні Старого Завіту.
ХАЙ БЛАГАСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Пт апр 29, 2011 12:53 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Далеко? Друже, ви знову використовуєте сектантський підхід. Кому це писав апостол Павло? На хвилиночку! Архієпископу Тимофію! Коли писав? Коли Церква тільки почала своє існування, і крім Писання взагалі нічого не було. А чому ви зараз тягнете нас до старого заповіту, хоча сам не читав ані матеріалів Соборів, ані хоча б святих вчителів Церкви – Василя Великого, Григорія Богослова, Іоанна Златоуста. Чому так? 2000 років історії Церкви ви викреслюєте і тягнете до старого заповіту. Чому?

Не путайте Завіт Та Писання Старого Завіту це різне. Ви не визнаєте Писання Старого Заповіт. І не викручуйтеся.

Я не викручуюсь. Я, звісно, не збираюсь вчитись по Писанню Старого Заповіту. Ось тільки два приклада, як вчить Старий Заповіт:
[Чис.15:35] "И сказал Господь Моисею: должен умереть человек сей; пусть побьет его камнями все общество вне стана". – Так хотіли зробити іудеї з Христом, котрий повелів у суботу узяти ліжко зціленному і нести його додому.
[Иез.9:5-6] «А тем сказал в слух мой: идите за ним по городу и поражайте; пусть не жалеет око ваше, и не щадите; старика, юношу и девицу, и младенца и жен бейте до смерти». Так робили з єретиками, а в Новому Заповіті Христос не засуджував навіть своїх розпинателів.
Не можна з’єднати несумісне – Бога – суддю та Бога - любов. Тому протестанти і тягнуть до старого заповіту – це діло сатани, який приходить під видом янгола світу.
serega2705 писал(а):Да і ще поповоду видьоргування цитат із Писання сектанськім способов.
1.[Кол.2:16] Ви витягнули цей текс із Писання якій зовсім неможе казати про свято Благовіщення.Ви напевно перший придумали таку трактовку.Хто його знає можливо і ваше вчення стане преданієм.
2 Якраз про це свято Новий Заповіт не мовчить: [Лк.1:48] Так само витягнули з Писання щоб підлаштувати ваше вчення про свято.
3 Свята на кожний день заповів Сам Христос: [Мф.28:20] Також Писання підлаштовуєте під встановлення свят на кожний день.
Схаменіться не підлаштовуйте Писання під свої доктрини!!!!!!!

Я вам сказав, що центр життя православного – Літургія. Це – свято свят, коли ми приєднуємось до Христа не тільки душею, але і плоттю. [Ин.6:56] «Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь пребывает во Мне, и Я в нем». Це свято заповідано самим Христом на кожен день і апостоли так і робили. Для вас це нічого не значить, бо ви далекі від розуміння рятування, бо вас вчили такі ж сліпці. Я це розумію, перевчити вас – дохлий номер, тому я відразу вам сказав – не засуджуйте нікого за свята, як сказано прямо у [Кол.2:16]. Я розумію Писання так, як вчила єдина перша Церква а ви – так, як стали вчити через 17 віків американці. Це ваше діло. Не потрібні вам свята, святі, Літургія, Божа Матір і взагалі усе те, що дає Церква – я це зрозумів. Я спочатку думав, що ви шукаєте істину, а зараз бачу, що ні. Усе, крапка.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Кажете, не порушував? Сам Христос не сперечався із іудеями, коли вони вказували на порушення суботи. Візьміть приклад, коли Ісус повелів узяти ліжко у суботу і понести його. Іудеї справедливо казали, що носити у суботу нічого не дозволяється: [Ин.5:10] «Посему Иудеи говорили исцеленному: сегодня суббота; не должно тебе брать постели». За те, що чоловік збирав дрова у суботу, його побили камінням. Хіба Христос став розтлумачувати, що це не так? Ні. Припиніть викручуватись! Є пряма цитата, що Христа хотіли вбити за порушення суботи, є порушення букви закону по смислу. Є прецедент як робив з порушниками цієї заповіді Мойсей (при чому тут іудейське Передання?). Годі. Не робить себе настільки впертим у своєму безглузді, як це роблять адвентисти. Вони це роблять, щоб десятину збирати та кар’єру робити, а вам воно до чого, щоб сміялись над вами задарма?

Шановний я бачу ви також би осуджували Ісуса якщо жили б в той час і робили б із нього безаконика як це робили іудеї.Мені шкода вас
Я б вам показав тексти із Старого Заповіти по поводу носити нош в суботу.Та ви невізмете до увагі Писання Старого Заповіту.

Якщо у вас є бажання копирсатись у старому заповіти, ідіть до синагоги. Там вам швидко раввин вправить мозок, бо ви вже усіх за дурнів рахуєте, навіть вчителів закону за часи Христа.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Та ви собі поясніть головне – хто ви є? Ви копирсаєтесь у незначних питаннях – святах, суботі, старому заповіті – і не відповідаєте на головне: який дух вас нудить засуджувати Церкву і святих? Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?

Я вивчаю Писання повністю і невідкидаю Слово Боже як щось застаріле і непотрібне.

Хіба я проти? Скільки завгодно вивчайте історію іудейського народу, його традиції, нюанси ветхого заповіту, пророцтва про Месію (якщо ви на переконались, що це Ісус Христос) та інше. Можете навіть до ВУЗу поступити, щоб задовольнити свою цікавість та підняти рівень самоповаги. Якщо ви намагаєтесь рятуватись законом, будь ласка, можна і так. А якщо ви наполягаєте, що рятуєтесь Новим Заповітом, то чому ви нехтуєте християнським вченням, досвідом тих християн, хто вже врятувався? Повторюю питання:
Orthodox писал(а): Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?

serega2705 писал(а): Шановний Orthodox
Коли я не правильно зрозумів вашу відповідь по поводу патріарха я вибачився.
Вам я бачу важко визнати те що ви видьорнули із моєї відповіді Ісус не установлював щось нове. Він нагадав старе забуте. Яке стосувалося відповіді на запитання:
Наприклад, коли хтось потребує вашої допомоги, а ви пройшли мимо (притча про доброго Самарянина). Для людей Старого Завіту це не було новшенством. Наприклад Вих.23:4-5, Прит.25:21 Тому гріх це не тільки те, що ви робите, але і те, що ви могли би зробити, але не зробили було записано і в Писанні Старого Завіту.

Друже, прийміть моє вибачення по поводу того, що не зрозумів вас. Ну – дурак, що робити? Але теж хочу рятуватися. Тому не кажіть мені, що старий заповіт вчив допомагати іноплемінникам, якими для іудеїв були самаряни. Чи ви більший знавець закону, чим той законник, котрому Ісус розповів притчу про доброго самарянина? Вих.23:4-5 та Прит.25:21 – це приклад того, як потрібно відноситись до своїх ворогів-іудеїв, але не до іноплемінників. А тепер подивимось, як потрібно було відноситись до іноплемінників:
[Неем.13:1,3] «В тот день читано было из книги Моисеевой вслух народа и найдено написанное в ней: Аммонитянин и Моавитянин не может войти в общество Божие во век. Услышав этот закон, они отделили все иноплеменное от Израиля».
Це дуже добре знав апостол Петро, тому і казав: [Деян.10:28] «вы знаете, что Иудею возбранено сообщаться или сближаться с иноплеменником; но мне Бог открыл, чтобы я не почитал ни одного человека скверным или нечистым». Не було раніше нічого в законі про добре ставлення до іноплемінників. Чи ви краще розумієте закон, ніж апостол Петро та усіх законники? Проте було зовсім інше: [1 Цар.15:3] «теперь иди и порази Амалика, и истреби все, что у него; и не давай пощады ему, но предай смерти от мужа до жены, от отрока до грудного младенца, от вола до овцы, от верблюда до осла». Навіть нічого не розуміючих грудних младенців та скот – вбити. Так і поступали протестанти у Північній Америці с індіанцями, по ті були в їх розумінні язичниками. Майже усі індіанці були знищені тими, чий релігійний продукт ви зараз захищаєте. Ось до чого призводить протестантсько-американське розуміння Біблії.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Ср май 04, 2011 11:14 am

Orthodox писал(а):Я не викручуюсь. Я, звісно, не збираюсь вчитись по Писанню Старого Заповіту. Ось тільки два приклада, як вчить Старий Заповіт:
[Чис.15:35] (И сказал Господь Моисею: должен умереть человек сей; пусть побьет его камнями все общество вне стана). – Так хотіли зробити іудеї з Христом, котрий повелів у суботу узяти ліжко зціленному і нести його додому.
[Иез.9:5-6] «А тем сказал в слух мой: идите за ним по городу и поражайте; пусть не жалеет око ваше, и не щадите; старика, юношу и девицу, и младенца и жен бейте до смерти». Так робили з єретиками, а в Новому Заповіті Христос не засуджував навіть своїх розпинателів.
Не можна з’єднати несумісне – Бога – суддю та Бога - любов.

Внікайте в Писання.
Ісус-це є Бог Старого Завіту(Кор.10:1-11,Ів.1,8:58,Евр.1 і т.д.)
Ви кажите що в Старому Заповіті Бог суддя,а в Новому любов.
Я з вами незгідний дослідіть Писання.
Давайте глянемо на характер Бога як і в Старому так і в Новому Заповіті.
Бог є Любов в Старому Заповіті(Ос.11:4,Ерем.31:3,Втор.4:37,10:15,Пс.44:8,Іс.43:4,Йон.4 і т.д.)
Бог суддя в Новому Заповіті(Лк.13:1-9,6:24-26,Матф.18:6,34-35,глава23,26:24,5:22,12:36,23:35,Дії 12:21-23,Ів.3:18,Євр.12:25-29,2Петр.3:10-12,Юд.1:4-16 і т.д.)
Прочитайта також книгу Відкриття де Бог виступає як судя.
Христос учора,і сьогодні,і навіки Той Самий!Євр.13:8
Бог суддя і Бог любов якраз сумісні.Несумісні вони в тих хто нехоче вникати в Слово Боже.
Orthodox писал(а):Тому протестанти і тягнуть до старого заповіту – це діло сатани, який приходить під видом янгола світу.

В мене в дома є 4 книги Нового Заповіту які приносили протестанти Старого Заповіту там немає.Я не думаю що протестанти тянуть до Старого Заповіту в більшості лозунг.Ми живем по благодаті а не по Закону.
Вчення сатани якраз то дати людям не повну інформацію.Щоб в них виникали такі питання:що Бог в Старому Заповіті жорстокій,а в Новому він всіх любить тому всі будуть спасенні.
Orthodox писал(а):Якщо ви намагаєтесь рятуватись законом, будь ласка, можна і так.

Ні так не можна.Ніхто і ніколи не спасався Законом.Ні в Старом ні в Новом Завіті.
Це вчення не Христове!!!!!!!
Orthodox писал(а):Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?

Шановний я не бог щоб знати хто спасеться а хто ні.Іще раз кажу я не знаю задуми серця Миколи Чудотворця і не можу знати тому то не моя справа сідати на Божий Престол і виносити вирок.І ви неробіть себе рівним Богові.
Orthodox писал(а):Тому не кажіть мені, що старий заповіт вчив допомагати іноплемінникам, якими для іудеїв були самаряни. Чи ви більший знавець закону, чим той законник, котрому Ісус розповів притчу про доброго самарянина? Вих..23:4-5 та Прит.25:21 – це приклад того, як потрібно відноситись до своїх ворогів, але не до іноплемінників. А тепер подивимось, як потрібно було відноситись до іноплемінників:

Мені приємно бачити що ви почали цитірувати і Писання Старого Заповіту.
Я покажу вам один із тестів про іноплеміників хоть їх є і більше.
Уважніше вивчайте Писання Старого Заповіту!
1 Так говорить Господь:сохраняйте суд и делайте правду;ибо близко спасение Мое и откровение правды Моей.
2 Блажен муж, который делает ето,который хранит субботу от осквернения и оберегает руку свою,чтобы не сделать никакого зла.
3 Да не говорит сын иноплеменника,присоединившийся к Господу:Господь совсем отделил меня от Своего народа»,и да не говорит евнух:»вот я сухое дерево».
4 Ибо Господь так говорит об евнухах:которые хранят Мои субботи и избирают угодное Мне,и крепко держаться завета Моего,-
5 тем дам Я в доме Моем и в стенах Моих место и имя лучшее,нежели сыновьям и дочерям;дам им вечное имя,которое не истребиться.
6 И сыновей иноплеменников,присоединившихся к Господу,чтобы служить Ему и любить имя Господа,быть рабами Его,всех,хранящих субботу от осквернения ее и твердо держащихся завета Моего,
7 Я приведу на святую гору Мою и обрадую их в Моем доме молитвы;всеожжения их и жертвы их будут благоприятны на жертвеннике Моем,ибо дом Мой назовется домом молитвы для всех народов.
8 Господь,Бог собирающий рассеянных Израильтян,говорит:к собранным у него Я буду еще собирать других.Ис 56:6
Яка велика любов Бога відкриваеться нам в Писанні Старого Завіту до всіх людей.
Orthodox писал(а):Так і поступали протестанти у Північній Америці с індіанцями, по ті були в їх розумінні язичниками. Майже усі індіанці були знищені тими, чий релігійний продукт ви зараз захищаєте.

Я не захіщаю тих протистантів які вбивають людей щоб доказати свою позицію.
Що тут казати коли і протестанти вбивали інших протестантів.
Я не захіщаю і тих католиків які спалювали сотнями а той і більше людей які не хотіли підкорюватися папі.
Я не захіщаю і тих православних лідерів Церкви які в XVI cт.просто в клітках спалювали людей інакодумців.
Цей метод не Божий.
Orthodox писал(а): Я розумію Писання так, як вчила єдина перша Церква а ви – так, як стали вчити через 17 віків американці. Це ваше діло. Не потрібні вам свята, святі, Літургія, Божа Матір і взагалі усе те, що дає Церква – я це зрозумів. Я спочатку думав, що ви шукаєте істину, а зараз бачу, що ні. Усе, крапка
[/quote]
Вибачте мене будь ласка ви поставили крапку.Можна іще одне запитання і тоді поставимо крапку.
Ви кажите що розумієте Писання як вчила перша Церква.Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д.Покажіть будь ласка мені просто цікаво.
Божих благословінь.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср май 04, 2011 2:25 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Я не викручуюсь. Я, звісно, не збираюсь вчитись по Писанню Старого Заповіту. Ось тільки два приклада, як вчить Старий Заповіт:
[Чис.15:35] (И сказал Господь Моисею: должен умереть человек сей; пусть побьет его камнями все общество вне стана). – Так хотіли зробити іудеї з Христом, котрий повелів у суботу узяти ліжко зціленному і нести його додому.
[Иез.9:5-6] «А тем сказал в слух мой: идите за ним по городу и поражайте; пусть не жалеет око ваше, и не щадите; старика, юношу и девицу, и младенца и жен бейте до смерти». Так робили з єретиками, а в Новому Заповіті Христос не засуджував навіть своїх розпинателів.
Не можна з’єднати несумісне – Бога – суддю та Бога - любов.

Внікайте в Писання.
Ісус-це є Бог Старого Завіту(Кор.10:1-11,Ів.1,8:58,Евр.1 і т.д.)
Бог суддя і Бог любов якраз сумісні.Несумісні вони в тих хто нехоче вникати в Слово Боже.

Не пройде. Бог Нового Заповіту – не суддя: [Ин.12:47] «Я пришел не судить мир, но спасти мир». Ось практичний приклад зіткнення старого заповіту та Нового: иудеи привели прелюбодейку и хотели побить её камнями. Иисус же скалал: [Ин.8:11] «и Я не осуждаю тебя». А то, що ви тягнете до старого заповіту, як і засуджуєте нас за свята, так це через те, що Новий не розумієте: [2 Кор.3:15] «Доныне, когда они читают Моисея, покрывало лежит на сердце их». Я вас зрозумів, більше час переводити марно на вас не буду. Я вже казав – бажаєте рятуватись старим заповітом та кидати каміння у грішників – спробуйте.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Тому протестанти і тягнуть до старого заповіту – це діло сатани, який приходить під видом янгола світу.

В мене в дома є 4 книги Нового Заповіту які приносили протестанти Старого Заповіту там немає. Я не думаю що протестанти тянуть до Старого Заповіту в більшості лозунг. Ми живем по благодаті а не по Закону.
Вчення сатани якраз то дати людям не повну інформацію.Щоб в них виникали такі питання:що Бог в Старому Заповіті жорстокій,а в Новому він всіх любить тому всі будуть спасенні.

Святі отці кажуть, що у сатани дві руки. Однією він спочатку каже про благодать і бреше, бо немає ніякої благодаті у протестантських сектах. Вони і самі не заперечують це, бо не хрестять младенців. Якщо б протестанти відразу показували старий заповіт, то ніхто до них не пішов би. Тому вони тягнуть людей через ім’я Ісуса, а затягнувши починають клепати мозок старим заповітом. Бридко.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Якщо ви намагаєтесь рятуватись законом, будь ласка, можна і так.

Ні так не можна.Ніхто і ніколи не спасався Законом.Ні в Старом ні в Новом Завіті.
Це вчення не Христове!!!!!!! .

Та ви що!!! А це про які заповіді Христос вчив ще до свого воскресіння: [Мф.19:17] «Если же хочешь войти в жизнь [вечную], соблюди за поведи». А Павло що мав на увазі: [Гал.3:12] «А закон не по вере; но кто исполняет его, тот жив будет им». Знову кури регочуть…
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Чому ви «проїхали» моє питання про Миколу Чудотворця та Божу Матір? «Я не знаю» ви сказали. А чого ви тоді не хочете узнати головне – хто спасається, а хто ні, а лізете вивчати старий заповіт?

Шановний я не бог щоб знати хто спасеться а хто ні.Іще раз кажу я не знаю задуми серця Миколи Чудотворця і не можу знати тому то не моя справа сідати на Божий Престол і виносити вирок.І ви неробіть себе рівним Богові.

Я бачу, що ви не знаєте, як рятуватися, тільки голову паморочите. Я хотів щоб ви самі признали це, ви і признали. [Евр.5:12] «Ибо, [судя] по времени, вам надлежало быть учителями; но вас снова нужно учить первым началам слова Божия, и для вас нужно молоко, а не твердая пища». Підіть у православну воскресну школу, там вам за місяць розкажуть, а потім вже приходьте – поговоримо. Що стосується свят – то є пряма цитата, яку я вже приводив: [Кол.2:16] «Итак никто да не осуждает вас за пищу, или питие, или за какой - нибудь праздник, или новомесячие, или суботу». Ви вже раніше признали, що нічого поганого від того, що людина пішла молитись до храму, немає, мені цього досить. Раз ви розумієте, що це добре, а не робите цього з нами, то ви грішите: [Иак.4:17] «Итак, кто разумеет делать добро и не делает, тому грех». А те, що бажаєте викрутитись – так у китайців є таке прислів’я: «зажени зміюку у бамбук, вона і там звиватися буде». Не цікаво! Якщо у вас є бажання читати про свята Богородиці, дивіться: http://www.pravenc.ru/text/149547.html Коротко: "Из праздников в честь отдельных событий из жизни Божией Матери на Востоке первыми возникли Благовещение и Успение Пресв. Богородицы. Благовещение стали праздновать, как полагают, в IV в. (согласно арм. автору VIII в. Григору Аршаруни, установлен свт. Кириллом I Иерусалимским), что также связано с распространением празднования Рождества Христова". До IV сторіччя християнских свят взагалі не було і бути не могло, бо це був період гонінь. Але благовіщення Богородиці почиталося на кожній Літургії, кожен день, з апостольских часів.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Чт май 05, 2011 10:28 am

Orthodox писал(а):Не пройде. Бог Нового Заповіту – не суддя: [Ин.12:47] «Я пришел не судить мир, но спасти мир». Ось практичний приклад зіткнення старого заповіту та Нового: иудеи привели прелюбодейку и хотели побить её камнями. Иисус же скалал: [Ин.8:11] «и Я не осуждаю тебя». А то, що ви тягнете до старого заповіту, як і засуджуєте нас за свята, так це через те, що Новий не розумієте: [2 Кор.3:15] «Доныне, когда они читают Моисея, покрывало лежит на сердце их». Я вас зрозумів, більше час переводити марно на вас не буду. Я вже казав – бажаєте рятуватись старим заповітом та кидати каміння у грішників – спробуйте.

Не пройде.
Прочитайте книгу Відкриття.Бог є суддя.І в Новому Заповіті і в Старому.Ви витягуєте тільки з Писання те що вам вигідно а на інше закриваєте очі.
Orthodox писал(а):Та ви що!!! А це про які заповіді Христос вчив ще до свого воскресіння: [Мф.19:17] «Если же хочешь войти в жизнь [вечную], соблюди за поведи». А Павло що мав на увазі: [Гал.3:12] «А закон не по вере; но кто исполняет его, тот жив будет им». Знову кури регочуть…

Християнській міф і ви його підтверджеєте.Чем дальше в лес тем больше дров.
Шановний ви нетількі бачу Писання Старого Заповіту зробили детоводітелем.
І Новий Заповіт ви незнаєте.Законом ніхто не спасається.
Дарую вам чудові слова апостола Павла»Потому что делами закона не оправдаеться пред Ним никакая плоть....Ибо мы признаем,что человек оправдываеться верою,независимо от дел закона(Рим.20,28)
«Уз¬нав, что человек оправдывается не делами закона, а только верою в Иисуса Христа, и мы уверовали во Христа Иисуса, чтобы оправдаться верою во Христа, а не делами закона; ибо делами закона не оправдается никакая плоть... Не отвергаю благодати Божией; а если законом оправдание, то Христос напрасно умер» (Гал. 2:16, 21).
«Вы, оправдывающие себя законом, остались без Хри¬ста, отпали от благодати» (Гал. 5:4).
Ви я бачу законник хоть мене називали такім.
Кури не сміються вони плачуть бо ви хочите спастися Законом і тому ви остались без Христа і відпали від благодаті.


Невідповіли на питання:
Вибачте мене будь ласка ви поставили крапку.Можна іще одне запитання і тоді поставимо крапку.
Ви кажите що розумієте Писання як вчила перша Церква.Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д.Покажіть будь ласка мені просто цікаво.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Чт май 05, 2011 2:44 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а): [Ин.12:47] «Я пришел не судить мир, но спасти мир»

Не пройде.
Прочитайте книгу Відкриття.Бог є суддя.І в Новому Заповіті і в Старому.Ви витягуєте тільки з Писання те що вам вигідно а на інше закриваєте очі.

Подивитесь, що каже сам Ісус, а не Відкриття – ця книга пророцька, навіть святі не намагалися її тлумачити. Там ще написано, що Ісус – зарізаний баран і що у Нього є роги: [Откр.5:6] «И я взглянул, и вот, посреди престола и четырех животных и посреди старцев стоял Агнец как бы закланный, имеющий семь рогов и семь очей». Сам Ісус каже, що прийшов не судити, як ви це пояснюватиме?
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Та ви що!!! А це про які заповіді Христос вчив ще до свого воскресіння: [Мф.19:17] «Если же хочешь войти в жизнь [вечную], соблюди за поведи». А Павло що мав на увазі: [Гал.3:12] «А закон не по вере; но кто исполняет его, тот жив будет им». Знову кури регочуть…

Християнській міф і ви його підтверджеєте.Чем дальше в лес тем больше дров.
Шановний ви нетількі бачу Писання Старого Заповіту зробили детоводітелем.
І Новий Заповіт ви незнаєте.Законом ніхто не спасається. Дарую вам чудові слова апостола Павла»Потому что делами закона не оправдаеться пред Ним никакая плоть....Ибо мы признаем,что человек оправдываеться верою,независимо от дел закона(Рим.20,28)

Кури реготать не припинили. Я не про оправдання казав, а про спасіння, і не я, а сам Ісус та Павло. Прокоментуйте Мф.19:17 та Гал.3:12.
serega2705 писал(а): Вибачте мене будь ласка ви поставили крапку.Можна іще одне запитання і тоді поставимо крапку.
Ви кажите що розумієте Писання як вчила перша Церква.Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д.Покажіть будь ласка мені просто цікаво.

Добре. Ніхто з отців не вчив іншому. Христос перебуває з нами кожен день у найголовнішому святі – Євхаристії. Коли відкриваються Царські врата і священик виносить Чашу, ми віримо, що в цей час із нами незримо перебуває Христос. Святі це бачили своїми очами. У цей час читається літургічний текст – молитва Іоанна Златоуста: «Верую, Господи, и исповедую, что Ты воистину Христос, Сын Бога живого, пришедший в мир грешных спасти, из которых я - первый. Ещё верую, что это - самое пречистое Тело Твоё, и это - самая драгоценная Кровь Твоя». Ось що мається на увазі усіма, коли кажуть, що Христос з нами кожен день. Дух Святий перебуває у Церкві, а Тіло і Кров Христа подається на Таїнстві Євхаристії кожен день. Це і є найголовніше свято. Його святкували кожен день навіть у період гонінь – у полі, катакомбах, закритих домах та інш. Про Євхаристію можете прочитати тут: http://azbyka.ru/tserkov/o_tserkvi/igum ... -all.shtml Коротко: «Это Таинство как бы сводит в единый центр, фокусирует всё, что происходит в Церкви, все догматы веры, всю человеческую жизнь — и не только духовную. Ради совершения Евхаристии строятся храмы, пишутся иконы, отливаются колокола, шьются священные облачения, изготавливается церковная утварь, наконец, выращивается хлеб и выделывается вино — т. е. Евхаристия, Литургия включает в себя и культурную, и производственную, и вообще всякую составляющую человеческой жизни. Литургия вобрала в себя все богатство Церкви — и богословское, и культурно-историческое, и эстетическое. Церковь всегда сознавала Литургию и совершающееся на ней Таинство Евхаристии как величайшую свою драгоценность и блюла ее как зеницу ока. Отпадение от Церкви, или церковное наказание, свидетельствуется отлучением от Евхаристии. Церковное единство выражается в совместном участии в Евхаристии».
Усі інші свята не святкуються самі по собі, а прив’язуються до Євхаристії. Кожен день Церква святкує, бо до нас виходе Христос. І кожен день Церква нагадує про інші найголовніші моменти своєї історії. Як я вже показав вам, свято Благовіщення почалося святкуватися одночасно із Різдвом Христовим у IV віці. Але це свято святкується кожний день. Окрім загально церковної молитви на богослужінні кожний день кожний православний християнин починає свій ранок молитвою до Богородиці: «Борогодице, Дево, радуйся благодатная Мария! Господь с Тобою. Благословенна Ты в женах и благословен Плод чрева Твоего, яко Спаса родила еси душ наших» - це привітання Архангела Гаврила. Воно прочитується також після кожного прийому їжі і при нападках бісів.
Те ж саме стосовно інших свят. Усі свята прив’язуються до Євхаристії – головного свята, яке святкується кожного дня. Нема можливості прославляти усіх святих кожного дня, тому є день, коли ми поминаємо Петра і Павла, як тих, хто приніс віру язичникам. Є день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, який приніс віру до нас більше ніж за 1000 років раніш за той сурогат, який принесли американці і проповідуєте ви. Є дні поминання і інших святих.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Пт май 06, 2011 1:06 pm

Orthodox писал(а):Подивитесь, що каже сам Ісус, а не Відкриття – ця книга пророцька, навіть святі не намагалися її тлумачити. Там ще написано, що Ісус – зарізаний баран і що у Нього є роги: [Откр.5:6] «И я взглянул, и вот, посреди престола и четырех животных и посреди старцев стоял Агнец как бы закланный, имеющий семь рогов и семь очей». Сам Ісус каже, що прийшов не судити, як ви це пояснюватиме?

Для чого був прихід Месії щоб спасти людей а не судити їх.
Про це Христос і сказав.Я вам показував лиш деякі тексти які говорять про суд в Новому Заповіті.Бог є суддя і в Новому Заповіті.Дівіться картіну в цілом а не кусочками.
Апостол Іван писав про цю книгу так: Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!
Orthodox писал(а):Кури реготать не припинили. Я не про оправдання казав, а про спасіння, і не я, а сам Ісус та Павло. Прокоментуйте Мф.19:17 та Гал.3:12.

1)[Гал.3:12] «А закон не по вере; но кто исполняет его, тот жив будет им».
Найперше щоб зрозуміти що каже Павло потрібно читати всю главу.
Коротко «но кто исполняет его, тот жив будет им»Ні одна людина яка жила на землі ніколи не вдалося виповнити всі требованія закона,тому немає такіх людей хто своїм життям міг би показати совершенного виконання закону.Покажіть людину яка б исполняла би весь закон і не разу не згрішила?І ми підходим до того що тільки Христос виконав повністю закон тільки Він дає життя.Ніякий закон нас не спасає.Спасіння дар Божий.
2) [Мф.19:17] «Если же хочешь войти в жизнь [вечную], соблюди заповеди
І знову потрібно читати весь текст а не отривок.
І що юноша каже:все я сохронил от юності моей.Але він відчував що щось невистачає йому.Христос сказав:продай маєткі свої і їди за Мною.Тільки з Христом ми маємо спасіння.
«Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел(ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ),чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9.
Кто может спасти от грехов Закон чи Христос?
По поводу текстів (Рим.20,28) (Гал. 2:16, 21).(Гал. 5:4).Я писав що ви коли надіетеся заслужити спасіння ділами у вас не вийде оправдатися перед Богом.
Функція Закону-пізнавати гріх,а не спасати.Спасає Христос.
Orthodox писал(а):Добре. Ніхто з отців не вчив іншому. Христос перебуває з нами кожен день у найголовнішому святі – Євхаристії.

Знову викручеєтеся я не про це питав.
Якщо ніхто не вчив іншому толкованію отривку Матв.28:20 то покажіть будь ласка.
Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д
Я прихожу до висновку що це лічно ваше толкованніє даного тексту.Якщо ні то покажіть хто з отців так інтерпретірував Слово Боже.І годі викручуватися і відходити від відповіді.
Непотрібно розписувати просто покажіть текст хто так інтертретірував як ви і все.





іноплеменник
Жена Моисея була египтянка,із Егепта вийшли з євреями багато іноплеменників,в час Вихода до них присойденилися гаваонитяне і сімя Раав.Илля спас сімю вдови Сидона.До Соломона учитися мудрості приходила царица Єфиопиї.Елисей помазав царя Сирии та ізцілив Неамана і т.д. І це були іноплеменникі.Ісая писав: 6 И сыновей иноплеменников,присоединившихся к Господу,чтобы служить Ему и любить имя Господа,быть рабами Его,всех,хранящих субботу от осквернения ее и твердо держащихся завета Моего,
7 Я приведу на святую гору Мою и обрадую их в Моем доме молитвы;всеожжения их и жертвы их будут благоприятны на жертвеннике Моем,ибо дом Мой назовется домом молитвы для всех народов.
8 Господь,Бог собирающий рассеянных Израильтян,говорит:к собранным у него Я буду еще собирать других.
Ісус також сказав і підтвердив слова пророка Ісаї Марк.11:17»дом Мій домом молитви назветься для всіх народів»
Даже до родоводу Христа входили Іноплеменникі.
Ви помиляєтесь незнаючи Писання.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Пт май 06, 2011 2:18 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Подивитесь, що каже сам Ісус, а не Відкриття – ця книга пророцька, навіть святі не намагалися її тлумачити. Там ще написано, що Ісус – зарізаний баран і що у Нього є роги: [Откр.5:6] «И я взглянул, и вот, посреди престола и четырех животных и посреди старцев стоял Агнец как бы закланный, имеющий семь рогов и семь очей». Сам Ісус каже, що прийшов не судити, як ви це пояснюватиме?

Для чого був прихід Месії щоб спасти людей а не судити їх.
Про це Христос і сказав.Я вам показував лиш деякі тексти які говорять про суд в Новому Заповіті.Бог є суддя і в Новому Заповіті.Дівіться картіну в цілом а не кусочками.
Апостол Іван писав про цю книгу так: Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!

Припиніть словоблудствовати. У старому заповіті було заповідано побивати камінням тих, хто прелюбодіяв, а у Новому Христос виправдав блудницю, яка потім стала святою Марію Магдаленою. І поки ще кури регочуть з ваших потуг утримати нове віно у старих міхах, не лізьте хоча б у Апокаліпсис. Ви ще молоко переварити не можете.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Кури реготать не припинили. Я не про оправдання казав, а про спасіння, і не я, а сам Ісус та Павло. Прокоментуйте Мф.19:17 та Гал.3:12.

1)[Гал.3:12] «А закон не по вере; но кто исполняет его, тот жив будет им».
Найперше щоб зрозуміти що каже Павло потрібно читати всю главу.
Коротко «но кто исполняет его, тот жив будет им»Ні одна людина яка жила на землі ніколи не вдалося виповнити всі требованія закона,тому немає такіх людей хто своїм життям міг би показати совершенного виконання закону.Покажіть людину яка б исполняла би весь закон і не разу не згрішила?І ми підходим до того що тільки Христос виконав повністю закон тільки Він дає життя.Ніякий закон нас не спасає.Спасіння дар Божий.

Не приймається. Закон виконали Єнох, Ной, Авраам, Лот, Іов, Ілія, Іоанн Хреститель та ще багато праведників старого заповіту. І зараз ветхим заповітом рятуються мільйони людей, які не прийняли християнства по об’єктивним причинам – мусульмани, іудеї, буддисти, атеїсти і т.п., у тому числі і різні сектанти, такі як ви, бо від Християнства ви далекі. Бог милостивий і Своєю жертвою показав новий путь, але не зруйнував старий.
serega2705 писал(а): 2) [Мф.19:17] «Если же хочешь войти в жизнь [вечную], соблюди заповеди
І знову потрібно читати весь текст а не отривок.
І що юноша каже:все я сохронил от юності моей.Але він відчував що щось невистачає йому.Христос сказав:продай маєткі свої і їди за Мною.Тільки з Христом ми маємо спасіння.

Знову ви дурню написали. По-перше, у законі не булу заповіді продавати маєток і іти за Христом. По-друге, ви Христа, як і інші сектанти, не маєте, як же ви врятуєтесь?
serega2705 писал(а): «Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел(ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ),чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9.
Кто может спасти от грехов Закон чи Христос?

Ви у благодать не вірите, бо младенців не хрестите і не маєте Євхаристії, Священства та інших Таїнств. Ви навіть воду посвятить не можете, чого ж ви самі себе дурите про якусь благодать? Ваша «благодать» - це закон. А рятує звісно, Бог, тих, хто згоден рятуватись – слухатись і виконувати «рецепт» порятунку – закон.
По поводу текстів (Рим.20,28) (Гал. 2:16, 21).(Гал. 5:4).Я писав що ви коли надіетеся заслужити спасіння ділами у вас не вийде оправдатися перед Богом.
serega2705 писал(а): Функція Закону-пізнавати гріх, а не спасати.Спасає Христос.

Це вигадка диявола, щоб люди не рятувались. Якщо би порятунок залежав тільки від Христа, нам нічого було би лякатися. Але Христос не порушує свободу волі людини і не рятує насильно. Святі отці Церкви вчили: «Бог спасає нас не без нас». Для чого було би треба і пізнавати гріх, якби його можна було би простити та й усе? Гріх вбиває так, як уб’є вас електричний струм високої напруги, якщо ви полізете до нього, хоча Бог і не бажає вашої смерті. Так працює любий гріх. І закон не тільки для того, щоб навчити, але і щоб людина рятувалась.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Добре. Ніхто з отців не вчив іншому. Христос перебуває з нами кожен день у найголовнішому святі – Євхаристії.

Знову викручеєтеся я не про це питав.
Якщо ніхто не вчив іншому толкованію отривку Матв.28:20 то покажіть будь ласка.
Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д
Я прихожу до висновку що це лічно ваше толкованніє даного тексту.Якщо ні то покажіть хто з отців так інтерпретірував Слово Боже.І годі викручуватися і відходити від відповіді.
Непотрібно розписувати просто покажіть текст хто так інтертретірував як ви і все.

Добре. http://astrsobor.ru/prazdnik-i-evkharistiya/
serega2705 писал(а): іноплеменник
Жена Моисея була египтянка, Ви помиляєтесь незнаючи Писання.

Ну то й що? Я і не повинен знати, чому вчать сектанти, навіщо мені сміття у голові, яке заважає рятуватись? Ви підняли усю каламуть зі святами і я витрачаю свій час тільки заради вас. Що іноплемінників було багато, любий дурень знає, що з того? Також і любий християнин знає, що іноплемінники повинні були виконувати закон Мойсея, навіть обрізуватись. Якщо ні, спілкуватись з ними заборонялось.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Пред.След.

Вернуться в Библия: история и апологетика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17

cron
Маранафа