свято Благовіщення

Обсуждения истории Библии, исследований, связанных с историей Библии, все, что с этим связано.

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Ср май 11, 2011 10:17 am

Orthodox писал(а):Припиніть словоблудствовати. У старому заповіті було заповідано побивати камінням тих, хто прелюбодіяв, а у Новому Христос виправдав блудницю, яка потім стала святою Марію Магдаленою. І поки ще кури регочуть з ваших потуг утримати нове віно у старих міхах, не лізьте хоча б у Апокаліпсис. Ви ще молоко переварити не можете.

Божих вам благословінь.
Щось ви не так написали Христос виправдав блудницю.Він її не виправдовував перед фарисеями і не міг.Вона згрішила порушуючи заповідь.Якщо людина грішить її не потрібно гладити по головці та щей виправдовувати.Христос не може виправдовувати гріх.
Якщо людина вам знайома яка має сімю вчинила перелюб ви теж будете її оправдовувати перед його жінкою?
І сказав їй Ісус:»Не засуджую і Я тебе.Іди,але більше не гріши.Лук.8:11
Уважніше читайте Писання!
Шановний Ортодокс а ви замітили в цій історії що по Закону то потрібно було привести перелюблика і перелюбницю а привели тількі жінку.
Дай юдеї в той час і не могли побивати камінням.»А Пилат їм сказав:»Візьміть Його,та й за вашим Законом судіть Його».Юдеї сказали йому:»Нам не вільно нікого вбивати»Ів.19:31
Orthodox писал(а):Не приймається. Закон виконали Єнох, Ной, Авраам, Лот, Іов, Ілія, Іоанн Хреститель та ще багато праведників старого заповіту. І зараз ветхим заповітом рятуються мільйони людей, які не прийняли християнства по об’єктивним причинам – мусульмани, іудеї, буддисти, атеїсти і т.п., у тому числі і різні сектанти, такі як ви, бо від Християнства ви далекі. Бог милостивий і Своєю жертвою показав новий путь, але не зруйнував старий.

Я з вами згідний Закон виконували Енох,Ной і т.д.но не спасалися Законом.Для чого жертви приносили якщо можна спастися було Законом.
Цей путь був показаний зразу після гріхопадіння.Старо Завітні жертви які вказували на Істиного Агнеца Божого.
Не будьте законником я розумію що ви так навченні.
В Старому Заповіті людини вірили що прийде Мессія наш Спаситель.І приносили жертви з вірою в Спасителя.
«Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел,чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9.
Orthodox писал(а):Знову ви дурню написали. По-перше, у законі не булу заповіді продавати маєток і іти за Христом. По-друге, ви Христа, як і інші сектанти, не маєте, як же ви врятуєтесь?

Ви я бачу Христа хочите закрити тільки в Православній Церкві.Не вийде.Занадто ви впевненні дивіться щоб не впали.
Orthodox писал(а):Ви у благодать не вірите, бо младенців не хрестите і не маєте Євхаристії, Священства та інших Таїнств. Ви навіть воду посвятить не можете, чого ж ви самі себе дурите про якусь благодать? Ваша «благодать» - це закон. А рятує звісно, Бог, тих, хто згоден рятуватись – слухатись і виконувати «рецепт» порятунку – закон

Добро що хоть визнали що Бог рятує не Закон.
Orthodox писал(а):Це вигадка диявола, щоб люди не рятувались. Якщо би порятунок залежав тільки від Христа, нам нічого було би лякатися. Але Христос не порушує свободу волі людини і не рятує насильно. Святі отці Церкви вчили: «Бог спасає нас не без нас». Для чого було би треба і пізнавати гріх, якби його можна було би простити та й усе? Гріх вбиває так, як уб’є вас електричний струм високої напруги, якщо ви полізете до нього, хоча Бог і не бажає вашої смерті. Так працює любий гріх. І закон не тільки для того, щоб навчити, але і щоб людина рятувалась.

Вибачте я врятуватися Законом не можу.Я грішний і потребую Спасителя.
Orthodox писал(а):Добре. http://astrsobor.ru/prazdnik-i-evkharistiya/

Дякую вам прочитав.Але там немає Матв.28:20
Але ви якій вже раз почали викручуватися я чітко написав покажіть хто так інтерпретірував текс Священного Писання.
Матв.28:20 Покажіть мені хто з отців Церкви I,II,III,IVст.так як ви інтерпретірували тексти із Писання.Наприклад «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20.Ви казали що це стосується свята на кожний день.Щоб ви не ухилялися уточню свята які маються на увазі:Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д
Я прихожу до висновку що це лічно ваше толкованніє даного тексту.Якщо ні то покажіть хто з отців так інтерпретірував Слово Боже.І годі викручуватися і відходити від відповіді.
Непотрібно розписувати просто покажіть текст хто так інтертретірував як ви і все.
Годі каламутити воду щоб втікти від відповіді.
Orthodox писал(а):Ну то й що? Я і не повинен знати, чому вчать сектанти, навіщо мені сміття у голові, яке заважає рятуватись? Ви підняли усю каламуть зі святами і я витрачаю свій час тільки заради вас. Що іноплемінників було багато, любий дурень знає, що з того? Також і любий християнин знає, що іноплемінники повинні були виконувати закон Мойсея, навіть обрізуватись.Якщо ні, спілкуватись з ними заборонялось.

Неправда.Соломон спілкувався із царицею,Елисей із Неаманом,Йона проповідував Ніневитянам,Ісус Навин спілкувався із блудницею Раав і т.д.
Не знаєте Писання.
Даже до Христа приїхали Іноплеменникі мудриці і батьки Христа прийняли від них даже дарунки і нічого.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср май 11, 2011 1:30 pm

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Припиніть словоблудствовати. У старому заповіті було заповідано побивати камінням тих, хто прелюбодіяв, а у Новому Христос виправдав блудницю, яка потім стала святою Марію Магдаленою.

Щось ви не так написали Христос виправдав блудницю.Він її не виправдовував перед фарисеями і не міг.Вона згрішила порушуючи заповідь.Якщо людина грішить її не потрібно гладити по головці та щей виправдовувати.Христос не може виправдовувати гріх.

Так вже розмовляти не можна, бо ви не біле кажете чорне.
Як це Христос не виправдав блудницю? Хіба він не був у ролі адвоката для неї?
serega2705 писал(а):Якщо людина вам знайома яка має сімю вчинила перелюб ви теж будете її оправдовувати перед його жінкою?
Да, буду.
serega2705 писал(а):І сказав їй Ісус:»Не засуджую і Я тебе.Іди,але більше не гріши.Лук.8:11Уважніше читайте Писання!

Не зрозумів, це до чого?
serega2705 писал(а):Шановний Ортодокс а ви замітили в цій історії що по Закону то потрібно було привести перелюблика і перелюбницю а привели тількі жінку.
Дай юдеї в той час і не могли побивати камінням.»А Пилат їм сказав:»Візьміть Його,та й за вашим Законом судіть Його».Юдеї сказали йому:»Нам не вільно нікого вбивати»Ів.19:31
Усе це неважливо, щоб зрозуміти те, що Ісус приніс нову заповідь і показав на прикладі, як її треба виконувати.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Не приймається. Закон виконали Єнох, Ной, Авраам, Лот, Іов, Ілія, Іоанн Хреститель та ще багато праведників старого заповіту. І зараз ветхим заповітом рятуються мільйони людей, які не прийняли християнства по об’єктивним причинам – мусульмани, іудеї, буддисти, атеїсти і т.п., у тому числі і різні сектанти, такі як ви, бо від Християнства ви далекі. Бог милостивий і Своєю жертвою показав новий путь, але не зруйнував старий.

Я з вами згідний Закон виконували Енох,Ной і т.д.но не спасалися Законом.Для чого жертви приносили якщо можна спастися було Законом.
Цей путь був показаний зразу після гріхопадіння.Старо Завітні жертви які вказували на Істиного Агнеца Божого.
Не будьте законником я розумію що ви так навченні.
В Старому Заповіті людини вірили що прийде Мессія наш Спаситель.І приносили жертви з вірою в Спасителя.
«Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел,чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9.

Це розуміння Лютера, до нього 16 сторіч ніхто так не думав.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Знову ви дурню написали. По-перше, у законі не булу заповіді продавати маєток і іти за Христом. По-друге, ви Христа, як і інші сектанти, не маєте, як же ви врятуєтесь?

Ви я бачу Христа хочите закрити тільки в Православній Церкві.Не вийде.Занадто ви впевненні дивіться щоб не впали.

Добре.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Добре. http://astrsobor.ru/prazdnik-i-evkharistiya/

Дякую вам прочитав.Але там немає Матв.28:20
Але ви якій вже раз почали викручуватися я чітко написав покажіть хто так інтерпретірував текс Священного Писання.

Як нема? Є, майже повсуди, хоча би ось: «Важнейшими ветхозаветными праздниками были Пасха и Пятидесятница. А важнейшей частью любого празднования являлась трапеза. И первая Евхаристия, совершенная Самим Христом, была продолжением и развитием праздничной пасхальной трапезы». Христос встановлює замість старих свят Євхаристію і перебуває на ній з нами кожний день. Що це так, я приводив текст Іоанна Златоуста. Ось вам ще свідоцтво Серафіма Саровського (житие): «Особенного благодатного видения преподобный сподобился во время Божественной литургии в Великий Четверг, которую совершали настоятель отец Пахомий и старец Иосиф. Когда после тропарей преподобный произнес "Господи, спаси благочестивыя" и, стоя в царских вратах, навел орарь на молящихся с возгласом "и во веки веков", внезапно его осенил светлый луч. Подняв глаза, преподобный Серафим увидел Господа Иисуса Христа, идущего по воздуху от западных дверей храма, в окружении Небесных Бесплотных Сил. Дойдя до амвона. Господь благословил всех молящихся и вступил в местный образ справа от царских врат». Христос перебуває с нами кожного дня у Святих Дарах, це – аксіома і ніхто з святих отців не доводив її, сам Христос казав про Своє Тіло та Кров і що Він буде з нами.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Ну то й що? Я і не повинен знати, чому вчать сектанти, навіщо мені сміття у голові, яке заважає рятуватись? Ви підняли усю каламуть зі святами і я витрачаю свій час тільки заради вас. Що іноплемінників було багато, любий дурень знає, що з того? Також і любий християнин знає, що іноплемінники повинні були виконувати закон Мойсея, навіть обрізуватись.Якщо ні, спілкуватись з ними заборонялось.

Неправда.Соломон спілкувався із царицею,Елисей із Неаманом,Йона проповідував Ніневитянам,Ісус Навин спілкувався із блудницею Раав і т.д.
Не знаєте Писання.
Даже до Христа приїхали Іноплеменникі мудриці і батьки Христа прийняли від них даже дарунки і нічого.

Для вас – нічого, а апостол Петро – «чого», він теж не так, я к ви, розуміли Писання. Який висновок? Ви не в тій вірі, що апостол. Це вам цього не видно, а кури регочуть.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Пн май 16, 2011 1:28 pm

Orthodox писал(а):Так вже розмовляти не можна, бо ви не біле кажете чорне.
Як це Христос не виправдав блудницю? Хіба він не був у ролі адвоката для неї?

Я вам писав що Христос не виправдовував гріха і той вчинок якій вона вчинила.Він сказав: «Не засуджую і Я тебе.Іди,але більше не гріши»Він прагнув не осудити,а спасти.
Ми просто по різному зрозуміли слово виправдав.
Orthodox писал(а):Це розуміння Лютера, до нього 16 сторіч ніхто так не думав.

Та невже.
Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом?
Для чого Авель приніс Жертву?І як він приніс жертву?Із вірою!В кого?В Спасителя.
..а праведний житиме вірою своєю»Авакума 2:4
Orthodox писал(а):Як нема? Є, майже повсуди, хоча би ось:

Зі всієї поваги до вас але мені вже надоїло повторювати.
Текст Священного Писання «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20. Ви цей текст інтерпретірували під доктрину про свята на кожний день наприклад про такі :Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д.Я перший раз зустрічаю таке толкованніє цього тексту.Покажіть хто із отців Церкви так інтерпретірував іменно цей текст і все.Я вас питав не про Евхаристию яку ви так описуєте а про дні свят.
Якщо не буде дано прямої відповіді іменно по Матв.28:20 то ставимо крапку.Бо це ваше лічне толкованніє тексту.


Спочатку ви писали:
Orthodox писал(а):Тому не кажіть мені, що старий заповіт вчив допомагати іноплемінникам,

А тепер і розмовляти неможна.
Наглядний приклад Нееман і Єлесей.Допоміг пророк чи ні іноплеменнику?
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение JIuHHoeCu9IHue » Пн май 16, 2011 4:07 pm

дорогие братья, каждый из вас говорит об одном и том же почти, но на разных концах моста.

если мы оправдываемся делами и законом, почему мы тогда не приносим жертвы, чтобы покрыть грех, все потому что мы оправдываемся верой в Иисуса Христа, он был единственной, стоящей жертвой за наши грехи , и теперь этот закон написан не на скрижалях, а в наших сердцах и Дух Святой, помогает нам его исполнить.

Братья не надо впадать в крайности, закон исполнять надо, но прежде всего надо не забывать о любви о вере, и что для нас сделал Христос. Если мы решили спастись сами своими усилиями, исполняя закон, то хочу вас огорчить, вы примите поражение, у вас просто это не получится, так как соблюдать будете в одном, а грешить в другом, так и другая сторона, если вы решили. что поверив можно забыть о заповедях, тоже горько ошибаетесь, так как вера без дел не есть вера вообще, она мертва, но, с Божьей помощью у вас все получится и вы соблюдете заповедь
Аватара пользователя
JIuHHoeCu9IHue
Постоянный участник форума
 
Сообщения: 234
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 11:00 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Пн май 16, 2011 4:34 pm

[
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Так вже розмовляти не можна, бо ви не біле кажете чорне.
Як це Христос не виправдав блудницю? Хіба він не був у ролі адвоката для неї?

Я вам писав що Христос не виправдовував гріха і той вчинок якій вона вчинила.Він сказав: «Не засуджую і Я тебе.Іди,але більше не гріши»Він прагнув не осудити,а спасти.
Ми просто по різному зрозуміли слово виправдав.

Ні, друже, тут різними розуміннями вам не відкрутитись. Ситуація зрозуміліше неможна – іудеї засудили по закону блудницю і від Христа залежало, чи застосувати закон та покарати, чи виправдати та відпустити. Третього не дано! Христос на той час не спас блудницю, бо ще не було його хресної смерті та воскресіння, а Мойсеїв закон не дозволяв блудниці врятуватись. Тому Христос таки саме виправдав блудницю, а не засудив і не спас, як би вам не хотілось викрутитись.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):Це розуміння Лютера, до нього 16 сторіч ніхто так не думав.

Та невже. Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом? Для чого Авель приніс Жертву?І як він приніс жертву?Із вірою!В кого?В Спасителя. ..а праведний житиме вірою своєю»Авакума 2:4

Мовчіть вже за вашу віру, я вас благаю… Краще цього не торкатись. Якщо вам це до вподоби, то для вас єдиний шанс спастися як і для туземців нехристиян – це законом, бо благодаті у сектах, як я казав, нема і ви самі підтверджуєте це тим, що увесь час усе раціоналізуєте. Нема в вас жодного Таїнства! Ваші священики – миряни, ви друг друга дурите і вигадуєте регулярно кожен раз нове вчення, як кому забажається та вже навіть між собою ладу протестанти не мають, бо розділились більше ніж за 300 сект.
serega2705 писал(а):[Зі всієї поваги до вас але мені вже надоїло повторювати.
Текст Священного Писання «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!Матв.28:20. Ви цей текст інтерпретірували під доктрину про свята на кожний день наприклад про такі :Святого Павла і Петра,Введення в храм Пресвятої Богородиці і т.д.Я перший раз зустрічаю таке толкованніє цього тексту.Покажіть хто із отців Церкви так інтерпретірував іменно цей текст і все.Я вас питав не про Евхаристию яку ви так описуєте а про дні свят.
Якщо не буде дано прямої відповіді іменно по Матв.28:20 то ставимо крапку.Бо це ваше лічне толкованніє тексту.

Це не особисте тлумачення, я запитував у вчителя Закону Божого, і він підтвердив те, що я казав. Це тільки для вузьколобих Біблія щось типа Карного Кодексу, а насправді це більше поема. Кожен стих має багато значень, а не одно. Одне із значень те, що я вам казав, тому це не тільки моє розуміння, а як мінімум ще 50 православних, які підтримали мою думку на школі. А ще – Іоанна Златоуста, чию молитву я приводив. І Серафіма Садовського, який бачив Христа на Літургії.
Я не винен у тому, що ваше розуміння свята ще ветхозавітне – нажертися, напитися та нічого не робити. Для християн свято – це Літургія. От на цієї мислі ми можемо поставити крапку.
serega2705 писал(а):Спочатку ви писали:
Orthodox писал(а):Тому не кажіть мені, що старий заповіт вчив допомагати іноплемінникам,
А тепер і розмовляти неможна.
Наглядний приклад Нееман і Єлесей.Допоміг пророк чи ні іноплеменнику?

Ви знову нічого не розумієте. Був закон, який усі повинні були виконувати. Це – мінімум. Якщо хтось перевершував закон, мав особливу благодать. Це стосується того, що ви кажете. Зараз також продовжує діяти закон для тих, хто по об'єктивним причинам не може приєднатися до Церкви, яку засноваав Христос. Ви рятуєтесь законом, бо благодаті не маєте. А хто під благодаттю, вже ветхого заповіту замало.
Але це вже не важливо, бо важливо то, що ваше розуміння відрізняється від розуміння як апостола Петра, так і іудеїв. Тому це лише ваше розуміння.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Вт май 17, 2011 1:39 pm

JIuHHoeCu9IHue писал(а):дорогие братья, каждый из вас говорит об одном и том же почти, но на разных концах моста.

если мы оправдываемся делами и законом, почему мы тогда не приносим жертвы, чтобы покрыть грех, все потому что мы оправдываемся верой в Иисуса Христа, он был единственной, стоящей жертвой за наши грехи , и теперь этот закон написан не на скрижалях, а в наших сердцах и Дух Святой, помогает нам его исполнить.

Братья не надо впадать в крайности, закон исполнять надо, но прежде всего надо не забывать о любви о вере, и что для нас сделал Христос. Если мы решили спастись сами своими усилиями, исполняя закон, то хочу вас огорчить, вы примите поражение, у вас просто это не получится, так как соблюдать будете в одном, а грешить в другом, так и другая сторона, если вы решили. что поверив можно забыть о заповедях, тоже горько ошибаетесь, так как вера без дел не есть вера вообще, она мертва, но, с Божьей помощью у вас все получится и вы соблюдете заповедь

Ви мабуть непрочитали пан Ортодокс писав що я можу врятуватися Законом.Я старався пояснити що Закон сам по собі неспасає.
«Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел(ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ),чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9.
Я вже коротко писав про віру і діла:"Ты веруешь, что Бог един: хорошо делаешь; и бесы веруют, и трепещут.Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?Як.2:19,20 Сатана тоже вірить.А тому сказати что «только віруй і спасешся»-це тільки частина Еванглії.Частина християн вирішила що можна взяти тількі віру і благодать і спастися.Частина християн впала в другу крайность хочуть спастися делами і виконанням закону.Да «без віри угодити Богу неможливо»Евр.11:6.Істина в тому что людина спасається вірою «Ибо Благодатью вы спасены через веру,и сие не от вас,Божий дар:Не от дел,чтоби никто не хвалився.»Еф.2:8-9 але судима буде по делам 1Петр.1:17,Від.20:12
Віра без діл мертва.Ділами ми укрипляємо віру.
Ви теж підтримуєте його позицію що можна спастися виконанням Закону?
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Вт май 17, 2011 1:43 pm

Ортодокс
Невідповіли на запитання!
Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом?
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение JIuHHoeCu9IHue » Вт май 17, 2011 3:34 pm

serega2705 писал(а):Ви теж підтримуєте його позицію що можна спастися виконанням Закону?

Сергей. Разве я об этом писала? Нет законом ни кто не спасается, а наоборот осуждается, спасаются верою, слава Всевышнему,если бы мы спасались законом, зачем нам тогда Христос? Если человек ответит на этот вопрос, тогда все становится на свои места.
Аватара пользователя
JIuHHoeCu9IHue
Постоянный участник форума
 
Сообщения: 234
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 11:00 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение JIuHHoeCu9IHue » Вт май 17, 2011 3:38 pm

serega2705 писал(а):Ортодокс
Невідповіли на запитання!
Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом?


можно влезть, извините :oops: :oops: потому что законом не спасались, а закон выявлял грех, он показывал где согрешили и люди бежали приносить жертвы, чтоб покрыть грех. Не было бы закона, мы не занли бы что хорошо, что плохо, но Слава Господу, Он Свой закон, нам написал на Сердце Духом Святым, и наша жертва за умилостивления грехов Иисус
Аватара пользователя
JIuHHoeCu9IHue
Постоянный участник форума
 
Сообщения: 234
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 11:00 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Вт май 17, 2011 4:20 pm

serega2705 писал(а):Ортодокс
Невідповіли на запитання!
Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом?

JIuHHoeCu9IHue писал(а): можно влезть, извините :oops: :oops: потому что законом не спасались, а закон выявлял грех, он показывал где согрешили и люди бежали приносить жертвы, чтоб покрыть грех. Не было бы закона, мы не занли бы что хорошо, что плохо, но Слава Господу, Он Свой закон, нам написал на Сердце Духом Святым, и наша жертва за умилостивления грехов Иисус

Люди приносили жертвы потому, что хотели. К этому побуждает чувство вины, как и сегодня многие ставят свечи в Церкви или подают милостыню нищим. Жертвы никак не влияли на спасение: [Евр.10:4] "ибо невозможно, чтобы кровь тельцов и козлов уничтожала грехи". Грех - это передающаяся по наследству смертельная болезнь человека. Если жетвоприношение не помогает даже избавиться от соплей, то как, по-вашему, оно может помочь избавиться от смерти?
Так же и вера. Если вы будете верить в то, что сказал врач, но делать ничего не будете, то не вылечитесь. Мне надоело уже обсуждать эту протестантскую глупость, которую придумал Лютер аж через 15 веков христианства. Сам Христос этому не учил, и Павел также говорил, что даже если всю веру имеешь, а не имеешь любви - ты ничто (1Кор.13:2). Не учила этому и ранняя Церковь и ни один из святых отцов. Спасают дела: [Откр.22:12] "Се, гряду скоро, и возмездие Мое со Мною, чтобы воздать каждому по делам его". Бог есть любовь, а не судья, и хочет спасти каждого, и "спасение утопающих - дело рук самих утопающих". Всё зависит уже не от Бога - Он сделал уже всё для нашего спасения. Теперь спасение зависит только от нас. Но плотский человек ленив и хочет всё на халяву, поэтому учение о спасающей вере без дел живуче.
Что касается спасения от дел без веры, то это единственный вариант спасения для нехристиан и сектантов. Закон есть в сердце каждого человека ещё от сотворения, как проявление образа Божия: [Рим.2:15] "они показывают, что дело закона у них написано в сердцах, о чем свидетельствует совесть их и мысли их, то обвиняющие, то оправдывающие одна другую)". Человек, по объективным причинам не вошедший в благодатную Церковь Христову, спасается, если не идёт против своей совести.
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение JIuHHoeCu9IHue » Вт май 17, 2011 4:47 pm

Orthodox писал(а):
serega2705 писал(а):Ортодокс
Невідповіли на запитання!
Тоді для чого приносили жертви якщо можна було спастися Законом?

JIuHHoeCu9IHue писал(а): можно влезть, извините :oops: :oops: потому что законом не спасались, а закон выявлял грех, он показывал где согрешили и люди бежали приносить жертвы, чтоб покрыть грех. Не было бы закона, мы не занли бы что хорошо, что плохо, но Слава Господу, Он Свой закон, нам написал на Сердце Духом Святым, и наша жертва за умилостивления грехов Иисус

Люди приносили жертвы потому, что хотели. К этому побуждает чувство вины, как и сегодня многие ставят свечи в Церкви или подают милостыню нищим. Жертвы никак не влияли на спасение: [Евр.10:4] "ибо невозможно, чтобы кровь тельцов и козлов уничтожала грехи". Грех - это передающаяся по наследству смертельная болезнь человека. Если жетвоприношение не помогает даже избавиться от соплей, то как, по-вашему, оно может помочь избавиться от смерти?
Так же и вера. Если вы будете верить в то, что сказал врач, но делать ничего не будете, то не вылечитесь. Мне надоело уже обсуждать эту протестантскую глупость, которую придумал Лютер аж через 15 веков христианства. Сам Христос этому не учил, и Павел также говорил, что даже если всю веру имеешь, а не имеешь любви - ты ничто (1Кор.13:2). Не учила этому и ранняя Церковь и ни один из святых отцов. Спасают дела. Но плотский человек ленив и хочет всё на халяву, поэтому учение о спасающей вере без дел живуче.
Что касается спасения от дел без веры, то это единственный вариант спасения для нехристиан и сектантов. Закон есть в сердце каждого человека ещё от сотворения, как проявление образа Божия: [Рим.2:15] "они показывают, что дело закона у них написано в сердцах, о чем свидетельствует совесть их и мысли их, то обвиняющие, то оправдывающие одна другую)". Человек, по объективным причинам не вошедший в благодатную Церковь Христову, спасается, если не идёт против своей совести.


как же не влияют жертвы на спасение, а зачем тогда Господь пожертвовал собой? Ведь , грех рождает смерть - это наказание за него
(Иак. 1:15-16)
15 похоть же, зачав, рождает грех, а сделанный грех рождает смерть.
16 Не обманывайтесь, братия мои возлюбленные.

(Рим.6:23)
23 Ибо возмездие за грех - смерть, а дар Божий - жизнь вечная во Христе Иисусе, Господе нашем.

Для того чтобы очистится , исполнение закона не достаточно, начнем с того, вы просто не можете его исполнить, или кто то считает себя исполнившим и не грешным???

(Иак.2:10-11)
10 Кто соблюдает весь закон и согрешит в одном чем-нибудь, тот становится виновным во всем.
11 Ибо Тот же, Кто сказал: не прелюбодействуй, сказал и: не убей; посему, если ты не прелюбодействуешь, но убьешь, то ты также преступник закона.

( 1Ин.1:8-10)
8 Если говорим, что не имеем греха, - обманываем самих себя, и истины нет в нас.
9 Если исповедуем грехи наши, то Он, будучи верен и праведен, простит нам грехи наши и очистит нас от всякой неправды.
10 Если говорим, что мы не согрешили, то представляем Его лживым, и слова Его нет в нас.

для того чтобы, избежать смерти, должен пострадать кто то другой! по этому и приносили животных, но в духовном уровне эта жертва не соизмеримая плата, только жертва Иисуса Христа полностью покрыла грех.

(Евр.9:19-23)
19 Ибо Моисей, произнеся все заповеди по закону перед всем народом, взял кровь тельцов и козлов с водою и шерстью червленою и иссопом, и окропил как самую книгу, так и весь народ,
20 говоря: это кровь завета, который заповедал вам Бог.
21 Также окропил кровью и скинию и все сосуды Богослужебные.
22 Да и все почти по закону очищается кровью, и без пролития крови не бывает прощения.

(Евр.9:24-28)
24 Ибо Христос вошел не в рукотворенное святилище, по образу истинного [устроенное], но в самое небо, чтобы предстать ныне за нас пред лице Божие,
25 и не для того, чтобы многократно приносить Себя, как первосвященник входит во святилище каждогодно с чужою кровью;
26 иначе надлежало бы Ему многократно страдать от начала мира; Он же однажды, к концу веков, явился для уничтожения греха жертвою Своею.
27 И как человекам положено однажды умереть, а потом суд,
28 так и Христос, однажды принеся Себя в жертву, чтобы подъять грехи многих, во второй раз явится не [для очищения] греха, а для ожидающих Его во спасение.

(Евр.10:14-18)
14 Ибо Он одним приношением навсегда сделал совершенными освящаемых.
15 [О сем] свидетельствует нам и Дух Святый; ибо сказано:
16 Вот завет, который завещаю им после тех дней, говорит Господь: вложу законы Мои в сердца их, и в мыслях их напишу их,
17 и грехов их и беззаконий их не воспомяну более
.
18 А где прощение грехов, там не нужно приношение за них.

Прочитайте всю 9-10 главу, тут как раз об этом и говорится именно о жертве за грех!
Аватара пользователя
JIuHHoeCu9IHue
Постоянный участник форума
 
Сообщения: 234
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 11:00 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср май 18, 2011 8:32 am

"При многословии не миновать греха, а сдерживающий уста свои -- разумен" (Прит.10:19). Постарайтесь говорить кратко и выражать своё понимание, а не бомбить цитатами из Библии. Лучше приводите цитаты своих учителей, понимание которых вы разделяете.
Насколько я понял, вы утверждаете, что уже все спасены? И что закон исполнять уже не надо? Поверил в то, что ты прощён благодаря жертве Христа, и не надо уже ничего делать - бороться со страстями, приносить жертвы хвалы, сокрушения о грехах, милостыню нуждающимся? Правильно я понял вашу веру?
Что касается православного понимания необходимости жертв, то я для иллюстрации высказанного мною мнения приведу слова святителя Григория Богослова (IV век):
"Рассуждаю же так. Поскольку нас, которые вначале пали через грех и сластолюбие, вовлечены даже в идолопоклонничество и беззаконное кровопролитие, надлежало опять возвести и привести в первобытное состояние, по великому милосердию Бога, Отца нашего, не потерпевшего, чтобы оставалось поврежденным такое произведение руки Его — человек, то каким образом воссозидается он? И что при этом происходит? Не одобрено сильное врачевание, как неверное и способное произвести новые раны, по причине затвердевшей от времени опухоли; найден же для исправления кроткий и человеколюбивый способ врачевания, потому что и кривая ветвь не выносит внезапного перегиба и усилия выпрямляющей руки и скорее может переломиться, нежели выпрямиться. Горячий и старый конь не терпит мучительной узды без какой-нибудь лести и ласки. Поэтому дается нам в помощь Закон, как бы стена, поставленная между Богом и идолами, чтобы отводить от идолов и приводить нас к Богу. И вначале позволяет он иное маловажное, чтобы приобрести важнейшее. Дозволяет пока жертвы, чтобы восстановить в нас ведение о Боге. Потом, когда наступило время, отменяет и жертвы, постепенными лишениями премудро изменяя нас, и привыкших уже к благопокорности приводя к Евангелию. Так и на этот случай появился написанный Закон, собирающий нас ко Христу, и такова, по моему рассуждению, причина жертв!"
Святитель прямо называет грех повреждением, сущность спасения человека - воссозиданием, врачеванием, а жертвы - не необходимостью, а временным попущением ради глупости человеческой идолопоклонства. Богу жертвы не нужны, но если уже человек по глупости думает, что жертвы Богу угодны, то Бог допускает и это. Закон же должен приводить к Богу (детоводитель ко Христу).
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение serega2705 » Ср май 18, 2011 10:04 am

Orthodox писал(а): Постарайтесь говорить кратко и выражать своё понимание, а не бомбить цитатами из Библии. Лучше приводите цитаты своих учителей, понимание которых вы разделяете.

Краще писати цитати із Библії а ніж завжди опиратися на чиїсь домисли.Вам потрібні вчетелі Закону бо самі неможите вивчати слово Боже із молотвою.Хто з Вчетелів Закону підтримав Ісуса?Чи вчетелі його не розпяли?
Orthodox писал(а):"Насколько я понял, вы утверждаете, что уже все спасены? И что закон исполнять уже не надо? Поверил в то, что ты прощён благодаря жертве Христа, и не надо уже ничего делать - бороться со страстями, приносить жертвы хвалы, сокрушения о грехах, милостыню нуждающимся? Правильно я понял вашу веру?

Ви нічого непоняли що ми писали.Дай нехочите.Напишу так можливо зрозумієте СПАСІННЯ-Це процес.
serega2705
Старожил форума
 
Сообщения: 442
Зарегистрирован: Чт апр 07, 2011 3:10 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение Orthodox » Ср май 18, 2011 11:16 am

serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а): Постарайтесь говорить кратко и выражать своё понимание, а не бомбить цитатами из Библии. Лучше приводите цитаты своих учителей, понимание которых вы разделяете.

Краще писати цитати із Библії а ніж завжди опиратися на чиїсь домисли.Вам потрібні вчетелі Закону бо самі неможите вивчати слово Боже із молотвою.Хто з Вчетелів Закону підтримав Ісуса?Чи вчетелі його не розпяли?

Ви вже "довивчались" слово Боже "із молОтвою" - кури від сміху скоро передохнуть. Тупо перетаскувати цитати із Біблії хіба що куриця не може, дайте СВОЄ розуміння, яке ви "із молОтвою" собі навигадували.
serega2705 писал(а):
Orthodox писал(а):"Насколько я понял, вы утверждаете, что уже все спасены? И что закон исполнять уже не надо? Поверил в то, что ты прощён благодаря жертве Христа, и не надо уже ничего делать - бороться со страстями, приносить жертвы хвалы, сокрушения о грехах, милостыню нуждающимся? Правильно я понял вашу веру?

Ви нічого непоняли що ми писали.Дай нехочите.Напишу так можливо зрозумієте СПАСІННЯ-Це процес.

Спасіння - це процес?! Ви у якої країні живете і якою мовою розмовляете? Без іностраних слів вже не можете? "Процес"... треба ж таке вигадати! Спасіння - це МЕТА, найголовніша мета життя людини. Або врятувався, або ні. Для досягнення цієї мети потрібні засоби, які дає Церква. А ви нічого про це не чули і чути не бажаєти, ви покладаєтесь на свій плотский мозок і думаєте врятуватись. От ви і знаходитесь "У ПРОЦЕСІ".
Orthodox
Оратор
 
Сообщения: 2833
Зарегистрирован: Ср июл 21, 2010 2:23 pm

Re: свято Благовіщення

Сообщение JIuHHoeCu9IHue » Ср май 18, 2011 1:42 pm

Orthodox писал(а):"При многословии не миновать греха, а сдерживающий уста свои -- разумен" (Прит.10:19). Постарайтесь говорить кратко и выражать своё понимание, а не бомбить цитатами из Библии. Лучше приводите цитаты своих учителей, понимание которых вы разделяете.
Насколько я понял, вы утверждаете, что уже все спасены? И что закон исполнять уже не надо? Поверил в то, что ты прощён благодаря жертве Христа, и не надо уже ничего делать - бороться со страстями, приносить жертвы хвалы, сокрушения о грехах, милостыню нуждающимся? Правильно я понял вашу веру?
Что касается православного понимания необходимости жертв, то я для иллюстрации высказанного мною мнения приведу слова святителя Григория Богослова (IV век):
"Рассуждаю же так. Поскольку нас, которые вначале пали через грех и сластолюбие, вовлечены даже в идолопоклонничество и беззаконное кровопролитие, надлежало опять возвести и привести в первобытное состояние, по великому милосердию Бога, Отца нашего, не потерпевшего, чтобы оставалось поврежденным такое произведение руки Его — человек, то каким образом воссозидается он? И что при этом происходит? Не одобрено сильное врачевание, как неверное и способное произвести новые раны, по причине затвердевшей от времени опухоли; найден же для исправления кроткий и человеколюбивый способ врачевания, потому что и кривая ветвь не выносит внезапного перегиба и усилия выпрямляющей руки и скорее может переломиться, нежели выпрямиться. Горячий и старый конь не терпит мучительной узды без какой-нибудь лести и ласки. Поэтому дается нам в помощь Закон, как бы стена, поставленная между Богом и идолами, чтобы отводить от идолов и приводить нас к Богу. И вначале позволяет он иное маловажное, чтобы приобрести важнейшее. Дозволяет пока жертвы, чтобы восстановить в нас ведение о Боге. Потом, когда наступило время, отменяет и жертвы, постепенными лишениями премудро изменяя нас, и привыкших уже к благопокорности приводя к Евангелию. Так и на этот случай появился написанный Закон, собирающий нас ко Христу, и такова, по моему рассуждению, причина жертв!"
Святитель прямо называет грех повреждением, сущность спасения человека - воссозиданием, врачеванием, а жертвы - не необходимостью, а временным попущением ради глупости человеческой идолопоклонства. Богу жертвы не нужны, но если уже человек по глупости думает, что жертвы Богу угодны, то Бог допускает и это. Закон же должен приводить к Богу (детоводитель ко Христу).


уважаемый Orthodox, я понимаю ваше возмущение, так как у вас на первом месте стоят учителя и их вы слушаете больше, чем то что написано в Библии, по этому спорить с вами я не буду, и цитировать мирских учителей так же, так как мое основание это Библия и мой учитель Христос! Не могу только понять, почему вы решили, что я отвергаю дела? Вера без дел мертва, я показала вам цитаты, которые говорят о жертве, чтоб вы сами могли взять Библию и проверить. вы просто не прочитали мои посты, да и цитаты из Библии вам не интересны, возможно если бы я написала слова какого то православного деятеля, вы бы прислушались, поэтому можите на мои посты не отвечать, я не обижусь, у нас с вами немного разошлись мнения, извините если обидела, я не хотела.
Последний раз редактировалось JIuHHoeCu9IHue Ср май 18, 2011 1:45 pm, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
JIuHHoeCu9IHue
Постоянный участник форума
 
Сообщения: 234
Зарегистрирован: Вс мар 27, 2011 11:00 pm

Пред.След.

Вернуться в Библия: история и апологетика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron
Маранафа