Акція проти полювання на дитинчат тюленів 15.03.2010

Объявления христиан, новости (кроме коммерческой рекламы)

Акція проти полювання на дитинчат тюленів 15.03.2010

Сообщение hihat » Пт мар 12, 2010 2:55 pm

ПРЕС-АНОНС
Акція проти полювання на дитинчат тюленів
„Вдягнув шубу – вбив дитину!»

15 березня, у Всесвітній день дій проти полювання на більків, о 15:30 зоозахисники зберуться для пікетування посольства Канади (вул.Ярославів Вал, 31), й о 16:00 продовжать акцію на Львівській площі. Під час акції відбудеться шокуюча театралізована вистава, в якій учасники акції відобразять жорстокий процес вбивства дитинчат тюленів заради хутра. Страждання та біль беззахисних створінь вони спробують передати за допомогою музичного супроводу.

Мета акції – привернути увагу громадськості до неймовірно жорстокого винищення більків, що становить загрозу для існування всього виду гренландського тюленя. Цей кривавий промисел приносить мільярдні прибутки хутряній індустрії, яка сприяє розвитку споживацького ставлення людей до живих істот та природи загалом.

Більки – це новонароджені дитинчата гренландського тюленя, яких масово вбивають заради їхнього білого хутра в Канаді, Гренландії, Норвегії та Намібії. Хутро більків легально продається в Європі, Росії, Україні, Китаї та багатьох інших частинах світу. Щороку заради збагачення хутряної індустрії вбивають понад 750 тисяч тюленів, й більшість з них – дитинчата віком до трьох місяців. Зазвичай тюленів або стріляють, або забивають залізними кийками, й у 66% випадків мисливці не перевіряють, чи всі тварини були вбиті. Поранені більки помирають довгою та болісною смертю.

Канада є найбільшим постачальником хутра більків, де більше 95% вбитих тюленів – беззахисні немовлята. Захисники тварин закликають уряд Канади відмовитися від цього варварського та жорстокого звичаю та заборонити полювання на більків, як це зробив уряд Росії рік тому, а також заборонити полювання на тюленів взагалі.

Контакти:
e-mail dea.kievita@gmail.com
тел. (093) 94 000 87 (Павліна)
Громадська ініціатива «Стоп зооциду!»
hihat
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт мар 12, 2010 2:30 pm

Вернуться в Ваши объявления и новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Маранафа