Продаємо вигідно свій бізнес

2016-10-28 18:43:09:

Викуп торгового обладнання б/у

     При відкритті нового бізнесу в сфері торгівлі або громадського харчування, не економлять на дорогому обладнанні. Високої якості кухонні апарати, багато в чому, є запорукою успішної діяльності та процвітання ресторану чи супермаркету. На професійних кухнях встановлюють електро- і газові плити, печі, котли та жарочні шафи. Швидку обробку продуктів гарантують різноманітні електромеханічні прилади: м'ясорубки, міксери, картоплечистки. Для зберігання продуктів, які швидко псуються купують холодильні / морозильні шафи, вітрини, бонети та інші холодильні установки. При розширенні або заміні цього обладнання, виникає закономірне питання - «Що робити з усією цією кухонною технікою?». Адже в неї було вкладено чималі суми.

     Компанія Торгоборуд вже довгий час займається викупом торгового обладнання б.в. Якщо Ви розширюєтесь, змінюєте виробництво або ліквідовуєте заклад, і Вам терміново потрібно звільнити площу приміщення та розпродати наявні кухонні пристрої, звертайтеся в Торгоборуд. Компанія допоможе здійснити продаж в найкоротші терміни на вигідних умовах. Адміністрація завжди йде назустріч і прислухається до всіх побажань партнерів.

Продати б/в обладнання

     Знайти клієнтів на конкретні позиції бувшого у вживанні інвентарю буває нелегко. ТоргОборуд займається викупом обладнання підприємств різних сфер діяльності: ресторанів, кафе, барів, готелів, піцерій, фаст-фудів, їдалень, точок вуличної торгівлі, магазинів, супер-/гіпермаркетів. Компанія викупить у Вас:

• Торгові меблі, вітрини, ваги, стелажі б/у і ін.

• Промислові холодильні системи б/у (холодильники, двері для морозильних камер, повітроохолоджувачі та т. д.)

• Обладнання б/в для підприємств сфери громадського харчування (електромеханічні прилади, кавоварки і кавомолки, льодогенератори, жарочні поверхні, фритюрниці, промислові електроплити, пароконвектомати, посудомийні машини та ін.)

Переваги співпраці:

  1. Широкий асортимент продукції, що викуповується
  2. Купівля необмеженої кількості товару
  3. Викуп по всій території України
  4. Можливість самовивезення
  5. Скупка обладнання, що потребує ремонту
  6. Оперативність роботи
  7. Вигідні ціни

     Торгоборуд викуповує б/в обладнання для ресторана в Харкові, Чернігові, Миколаєві, Кропивницькому, Рівному, Одесі, Херсоні, Києві, Львові, Дніпрі, та інших містах України. Компанія здійснює самовивіз з будь-якого куточка України, головне щоб воно було в робочому стані, або підлягало ремонту. Рік виготовлення і виробник не мають значення. Співпрацюючи з Торгоборуд, Ви значно заощадите свій час і продасте обладнання без зайвої тяганини і нервів.а

Читайте также: